Straipsniai
4 Rgp

Ką galime sužinoti iš vaikų piešinių?

Piešdami vaikai išreiškia save, savo jausmus ir pasaulio matymą. Būtent todėl tėveliams piešinių analizavimas gali būti puiki priemonė pažinti vaiką geriau, užmegzti su juo tvirtesnį ryšį ir perprasti jo esamą emocinę būseną.

DAUGIAU
14 Geg

Švelnėjant karantino reikalavimams sportininkai galės laisviau treniruotis, bus leidžiamos varžybos

Nuo gegužės 18 d. laisvinami ribojimai sporto treniruotėms, o nuo gegužės 30 d. galės būti rengiamos aukšto meistriškumo sporto varžybos.

DAUGIAU
1 Bal

Robotikos užsiėmimai vaikams ir paaugliams

Vis labiau internetinei erdvei tampant neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi, naujoji karta turi prisitaikyti ir išmokti, kaip jie gali pakeisti savo pasaulį. Štai kodėl kompiuterinė inžinerija vaikams siūlo įvairius užsiėmimus ir edukacijas, kuriomis gali mėgautis bet kokio amžiaus vaikai. Robotikos stovyklos ir klasės suteikia galimybę pasinerti į robotikos pasaulį ir ištirti, kaip kompiuterių programavimas ir robotų […]

DAUGIAU
28 Vas

Matematikos užsiėmimai. 3 priežastys, kodėl matematikos turi mokytis kiekvienas vaikas.

Kažkada jūs tikrai girdėjote vaiką, ar net pats skundėtės, sakydami: „Aš niekada daugiau nenaudosiu šios formulės ir nespręsiu tokių uždavinių. Kodėl aš turiu to išmokti?“ Nesunku suprasti matematikos nemėgstantį vaiką, priverstą prieš jo valią braižyti tiesines lygtis, tačiau patinka tai ar nepatinka, maži matematikos įgūdžiai, kuriuos ,,skausmingai“ įgyji mokykloje, paprastai pasirodo esminiai gyvenime.

DAUGIAU
13 Vas

Plaukimo pamokos vaikams. Plaukimo treniruotės.

Ši sporto šaka leidžia ne tik pagerinti Jūsų vaiko sveikatą, bet ir gauti reikiamą emocinį atsipalaidavimą, kas būtina šių dienų visuomenėje. Kalbant apie naudą sveikatai, kiekviename amžiuje yra svarbūs skirtingi plaukimo pranašumai. Juos pirmiausia ir aptarsime.

DAUGIAU
6 Vas

Slidinėjimo pamokos vaikams ir paaugliams. Koks amžius tinkamiausias pradėti mokytis?

Slidinėjimas ne tik užsienio kurortuose, bet ir Lietuvos lygumose ar tam įrengtose specialiose trasose – viena mėgstamiausių vaikų ir paauglių pramogų. Tyrimai rodo, kad tėveliai taip pat slidinėjimą laiko viena iš mėgstamiausių suaugusiųjų veiklų. Puiku, kai po slidinėjimo pamokų, visa šeima gali planuoti slidinėjimo keliones į kalnus.

DAUGIAU
29 Sau

Kodėl verta leisti savo vaiką į sportinių šokių užsiėmimus?

Tėvai rūpinasi vaikais ir visaverčiu jų vystymusi. Todėl jie pasirenka įdomias laisvalaikio praleidimo galimybes: sporto būrelius, vokalo studijas, šokių mokyklas. Lietuvoje tikrai turime iš ko rinktis. Siūlome sužinoti, kodėl sportiniai šokiai naudingi vaikui, koks šokių vaidmuo formuojant vaiko asmenybę.

DAUGIAU
26 Sau

10 priežasčių, kodėl Jūsų vaikas turi išmokti groti saksofonu!

Saksofonas visada buvo vienas populiariausių instrumentų muzikos istorijoje. Be akivaizdaus susižavėjimo, kaip teigia profesionali muzikantė Julija Kuzminskienė, kurio sulauksite iš aplinkinių už puikų instrumento pasirinkimą, yra daugybė priežasčių, dėl kurių Jūsų vaikas gali pradėti groti būtent šiuo instrumentu:

DAUGIAU
4 Sau

Kaip padėti savo vaikui surasti jo aistrą pasirinktam užsiėmimui?

Mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad tikslo, misijos ar įkvėpimo turėjimas žmonėms padeda sėkmingai įveikti gyvenime pasitaikančias kliūtis. Taigi, ką galime padaryti ar ko nedaryti kaip tėvai, kad padėtume mūsų vaikams atrasti savo gyvenimo aistrą.

DAUGIAU
27 Gru

Lauko tenisas vaikams ir paaugliams. Kuo jis naudingas vaikams?

Kuo naudingos lauko teniso pamokos vaikams? Kuo skiriasi teniso užsiėmimai skirtingo amžiaus vaikams? Kada geriausia vaiką pradėti leisti į šį būrelį? Kiek kainuoja lankyti šiuos užsiėmimus?

DAUGIAU