Konstravimo privalumai LEGO užsiėmimuose

Smalsusvaikas.lt

11 rugpjūčio 2023

Komentarų: 0

Pradžia Būreliai / mokyklėlės

Konstravimo privalumai LEGO užsiėmimuose

Konstravimo privalumai LEGO užsiėmimuose

Šiandieniniame pasaulyje, nuolatos pastebime naujienas apie žaislų pramonę bei jų kuriamus produktus. Vaikai sekdami tendencijas nori turėti populiariausius žaislus, kuriais galėtų pasidžiaugti su savo draugais. Tačiau XXI amžiaus tėvai nebėra tokie patiklūs, aklai nepasikliaudami žaislų pramonės primetamomis madomis, ieško būdų, kaip sudominti ir nukreipti savo vaikus link edukacinių žaislų, kurie ne tik linksmi, bet ir naudingi vaiko lavinimui. Vienas tokių žaislų yra LEGO konstruktorius, kuris daugiau nei 70 metų koja kojon žengia su technologijomis ir yra pats mėgstamiausias vaikų ir tėvų žaislas, kodėl?

 

Savęs ieškojimas prasideda dar vaikystėje, kuomet vaikas ima jį sudominusį daiktą, bando su juo žaisti, lipdyti tarpusavyje. Pamažu plečiasi jo pasaulis, o daiktus ar detales pradeda savaime dėti vieną prie kito. Taip atsiranda konstravimo procesas ir į mažo vaikučio gyvenimą įžengia mažos spalvotos kaladėlės pavadinimu LEGO. Dažnas vaikas konstruodamas LEGO kaladėlėmis įsijaučia į kūrėjo rolę, jo kaladėlės virsta įvairiausiais statiniais – dangoraižiais, dinozaurais, pilimis ar tiesiog namais, kurie lavina jo vaizduotę ir suteikia džiaugsmo.  Šioje vietoje labai svarbus tėvų dėmesys, siekiant vaiką pakreipti teisinga linkme, nes augdamas vaikas nori kurti sudėtingesnius, tikrovę atitinkančius statinius.

 

Vieniems vaikams labiau patinka dainuoti, kitiems šokti, tretiems sportuoti, tuomet tėvai ieško būrelių, kuriuose galėtų lavinti savo vaikučio gabumus. Lygiai taip pat yra ir su vaikais, kurie domisi LEGO kaladėlėmis, architektūra ar inžinerija, jie yra laukiami edukaciniuose Bricks4kidz užsiėmimuose, kuriuose žaidžia, mokosi ir konstruoja pagal pasaulyje garsėjančius STEM principus: mokslas, technologijos, inžinerija bei matematika. Dalyvaudami šiuose užsiėmimuose vaikai net nepastebi, kaip žaisdami įgauna žinių ir susipažįsta su naujomis mokslo bei technologijų sritimis.

 

Bricks4kidz užsiėmimuose kartu su patyrusiais mokytojais vaikai susipažįsta su statiniais ir inžinieriniais išradimais, taip lavindami smulkiąją motoriką bei išreikšdami savo fantazijų pasaulį LEGO pagalba. Naudodami iš anksto paruoštas instrukcijas, jie konstruoja žinomiausius pasaulio pastatus, gyvūnus, susipažįsta su įvairiomis profesijomis, mokosi susikaupti bei dirbti komandoje. Būtent dėl šios priežasties tėvai dažnai renkasi robotikos užsiėmimus, kuriuose vaikas žaisdamas, mokosi, kuria ir jaučiasi laimingas.

 

Konstravimas skatina vaikų vaizduotę, padeda tobulinti darbo komandoje įgūdžius, o pasitelkus STEM metodiką ir populiariausią pasaulyje žaislą – LEGO, padaro mokymosi ir pasaulio pažinimo procesą spalvingesnį, kad kiekvienam vaikui mokytis būtų malonu ir linksma, o įgytos žinios išliktų ilgam! Bricks4kidz programos sukurtos pagal amžiaus grupes ir gebėjimus: 3-4 m, 4-5 m., 5-6 m., 6-8 m. 9-12 m. Skatinkite savo vaikus konstruoti, juk žaisdami jie geriausiai pažįsta pasaulį.

 

Daugiau informacijos:  

https://www.bricks4kidz.lt/bureliai/

Lietuva@bricks4kidz.com,

865050556

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *