Edukacinės programos mieste smalsiems vaikams!

Smalsusvaikas.lt

24 kovo 2022

Komentarų: 0

Pradžia Edukacijos

Edukacinės programos mieste smalsiems vaikams!

Edukacinės programos mieste smalsiems vaikams!

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity”, įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centre MEGA, Kaune, kviečia moksleivių ir darželių grupes į edukacines programas!

Sužinokite, kaip pramogų centras gali tapti pamokų dalimi! Rinkitės net iš 8 skirtingų programų! „Pasimatuokite” kulinaro profesiją, virtualiai apkeliaukite pasaulį, sužinokite kodėl skrenda lėktuvai, išmokite suteikti pirmąją pagalbą, susipažinkite su dailės, architektūros, šokio menu arba pažinkite kosmoso platybes.

 

Įdomu daugiau sužinoti šias temines edukacines programas? Plačiau apie kiekvieną.

pazintine edukacine programa

Pažintinė edukacinė programa

 

CURIOCITY – miestas smalsiems vaikams – analogų Baltijos šalyse neturintis, 1500 m2 ploto edukacinis pramogų centras, sukurtas pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“. Tai unikali erdvė kokybiškam vaikų laisvalaikiui ir edukacijai, kur nuostaba ir susidomėjimas apima kiekvieną.

Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančioje erdvėje integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Ekskursijos metu supažindinsime vaikus su visu edukaciniu pramogų centru. Atskleisime, ką galima sužinoti ir patirti dvylikoje skirtingų teminių pažinimo erdvių. Papasakosime įdomių faktų apie žmogaus organizmą, kosmosą, spalvas, gamtos jėgas, ūkio gyvūnus, muzikos instrumentus, įvairias profesijas. Skirsime laisvo laiko savarankiškai tyrinėti centro erdves, gilinti žinias sau įdomiausiomis temomis.

Edukacinė programa: interaktyvus muzikos, dailės ir šokio menas

 

Vaikai susipažins su muzikos menu, eksperimentuos su ritmu ir garsais.

„CurioCity” radijo įrašų studijoje vaikai turės galimybę įgarsinti reklaminį pranešimą, perskaityti žinias, pasikeisti balsą ar išmėginti karaokę. Pasinaudodami interaktyviais stendais, sužinos kokios yra pagrindinės, antrinės ir tretinės spalvos, kurios spalvos yra šiltos, o kurios šaltos, kaip jas maišyti ir derinti tarpusavyje. Programos metu mokiniai taip pat dalyvaus nuotaikingoje muzikos stilių viktorinoje ir išbandys savo jėgas šokių aikštelėje.

 

CurioCity

Edukacinė programa: pažink pasaulio kultūras

 

Gyvename įvairialypiame pasaulyje, kuriame skirtinga gyvenamoji aplinka, kalba, papročiai ir net klimatas formuoja unikalų suvokimą. Edukacinės programos metu vaikai susipažins su visais pasaulio žemynais bei jų išskirtinumais. Gilinsimės į pasaulio kultūras, naujai pažvelgsime į mus supantį pasaulį! Tapsime improvizuoto orkestro dalyviais, daugiau sužinosime apie senąjį žemyną, žaisdami interaktyvaus žemėlapio žaidimą.

 

Kulinarijos menas

Edukacinė programa: kulinarijos menas

 

Kulinarija yra skirta ne tik  numalšinti alkį. Pasitelkus vaizduotę, iš paprastų produktų galima sukurti tikrą meno kūrinį, o pusryčius paversti smagia švente. Programos metu vaikai susipažins su kulinarijos menu, peržiūrės įkvepiančius pavyzdžius, kur paprasti produktai virsta įspūdingais šedevrais ir sužinos mitybos tradicijų ypatumus skirtingose kultūrose. „CurioCity” Kulinarijos studijoje, kurioje yra tikra virtuvė su profesionalia maisto gaminimo įranga, įrankiais, apranga ir maisto produktais, vaikai tiesiogiai prisilies prie molekulinės virtuvės paslapčių, pasigamins po gardų desertą.

 

Edukacinė programa: dailės ir architektūros menas

 

Programos metu vaikai pažins dailės ir architektūros stilius, jų skiriamuosius bruožus, išsiaiškins, kokių profesijų atstovai stato namus ir projektuoja kelius. Pagal specialius brėžinius bandys atpažinti, koks tai pastatas ir kam jis skirtas. Smalsuoliai detaliau sužinos apie septynis antikinius ir naujuosius pasaulio stebuklus bei seniausius išlikusius pasaulio pastatus. Konstruktorių žinias įtvirtins, varžydamiesi aukščiausio pastato statybos rungtyje.

 

pirmieji zingsniai 

Edukacinė programa: pirmieji žingsniai Mėnulyje

 

Nuo seniausių laikų žmonės susižavėję žvelgdavo į naktinį dangų bandydami įminti visatos paslaptis.

Pirmieji žingsniai Mėnulyje jau žengti, tad norėdami tobulėti toliau, pirmiausiai turime susipažinti su atrastais dangaus kūnais. Edukacinės programos metu vaikai sužinos, kokie buvo pirmieji į kosmoso platybes nukeliavę žmonės bei gyvūnai, susipažins su Saulės sistemos planetomis, jų ypatumais.

 

pagalba

Edukacinė programa: išmok suteikti pirmąją pagalbą

 

Kiekvienas galime įgyti supergalią ir išgelbėti gyvybę. Tereikia išmokti suteikti pirmąją pagalbą.  Moksleiviai susipažins su žmogaus organizmu, sužinos, už ką yra atsakingi skirtingi organai ir kodėl svarbu tinkamai prižiūrėti savo kūną. Vaikai iš arti analizuos daugiau nei šešis kartus padidintus jutimo organus: ausį, nosį, burną, odą. Išgirs, ką ir kodėl svarbu turėti pirmosios pagalbos vaistinėlėje, išmoks atlikti dirbtinį kvėpavimą, sužinos, kaip tinkamai elgtis užspringus draugui. Pasidalinsime naudingais patarimais, kaip šiuolaikinės technologijos gali pasitarnauti nelaimės atveju.

 

skrenda

Kodėl skrenda lėktuvas?

 

Svajonė pavyti skraidančius paukščius ir pakilti kartu su jais į svaiginantį aukštį lėmė norą įminti skrydžio paslaptis.

Tai gana paprasta, bet kartu ir sudėtinga. Kviečiame atskleisti šias paslaptis edukacinės programos „Kodėl skrenda lėktuvas“ metu, kurią organizuota Lietuvos aviacijos muziejus ir CurioCity.

Per edukacinę programą dalyviai susipažins su Lietuvos aviacijos istorija, oro technika, lakūno profesija ir savo jėgas galės išmėginti pilotuodami virtualų orlaivį! Edukacinėje programoje naudosime Lietuvos aviacijos muziejaus skraidymų imitatorių su įdiegta valdymo bei programine įranga, kuri leidžia kilti ir leistis bet kuriame pasaulio aerodrome. Treniruoklis skirtas susipažinti su orlaivio valdymo ypatumais ir išbandyti save piloto profesijoje!

Edukacinės programos moksleivių ir darželių grupėms organizuojamos mokslo metais, darbo dienomis, iki 16 val. Dėl edukacijų organizavimo atostogų metu ir švenčių dienomis – teirautis individualiai.

Programų aprašymus rasite čia: https://curiocity.lt/veiklos/edukacines-programos/

Speciali 2 val. trukmės edukacinės programos kaina – 6,5-8 Eur/vaikui.

Pedagogams, lydintiems suaugusiems asmenims ir socialiai remtiniems vaikams – nemokamai.

„CurioCity” edukacinės programos yra skirtos mokyklų ir darželių grupėms.

Maksimalus programos dalyvių skaičius – 60 vaikų. Didesnės grupės bus suskirstytos į mažesnes, siekiant užtikrinti kokybiškas žinias ir laiką edukaciniame pramogų centre. Minimalus programos dalyvių skaičius – 10 vaikų. 20 vaikų grupę lydi bent vienas pedagogas, 40 vaikų grupę bent 2,  daugiau nei 60 vaikų – bent trys.

Galima užsisakyti maitinimą iš turimo maisto tiekėjo. Valgyti pakviesime į privačias miesto smalsiems vaikams „CurioCity” erdves. Grupių apsilankymas mieste smalsiems vaikams „CurioCity“, užsisakant edukacinę programą, yra naudingesnis išsinešamu žinių bagažu ir pigesnis, lyginant su įprastu apsilankymu.

Vaikai apsilankymo metu turi avėti neslidžią, švarią avalynę arba kojines. Apsilankymui galioja visos edukacinio pramogų centro „CurioCity“ taisyklės. Atvykus, turėkite užpildytą sutikimą su šiomis taisyklėmis. Jį rasite www.curiocity.lt Būtina išankstinė registracija. Registracija edukacinėms programoms vyksta el. paštu. Informacija suteikiama el. paštu ir telefonu: paštu smalsu@curiocity.lt, telefonu +370 688 33202. Esant poreikiui, galime šias edukacines programas pritaikyti išvažiuojamosioms ir dalis miesto smalsiems vaikams persikels į jūsų mokymo įstaigą. Susisiekite ir susiderinsime tai asmeniškai.


Ar žinote, kad vienam mokiniui valstybė skiria 12 Eur, kuriais galima kompensuoti edukacines programas ir kitas išvykas? Kokias paslaugas ir už kokią pinigų sumą užsisakyti, sprendžia pati mokyklos bendruomenė, svarbu, kad mokinys per metus pasinaudotų bent viena Kultūros paso paslauga ir neviršytų kalendoriniams metams mokiniui skirtos sumos.

Todėl dalį „CurioCity“ programų galima užsisakyti per Kultūros pasą!

Atraskite mokslo džiaugsmą žaisdami ir tyrinėdami! Iki susitikimo mieste smalsiems vaikams „CurioCity“!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *