Tarzanija

1.5val 1val

kaina /
EUR

8

Pradžia Užsiėmimai

Kalėdų dirbtuvės Dzūkijos dvare

Kalėdų dirbtuvės Dzūkijos dvare

Organizatorius

NUOTYKIŲ PARKAS TARZANIJA

Kategorija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dzūkijos Dvaras kartu su Kalėdų seneliu bei Snieguole maloniai kviečia Jus į kasmetines Kalėdų dirbtuves! Sukurkime mažiesiems šventinę nuotaiką kartu!

Kalėdinių dirbtuvių pramogos:

- Kalėdų Senelio ir Snieguolės programa (1val.) - Kučiukų gaminimo bei kepimo edukacija (1val.) - Kalėdinio žaisliuko gamyba kartu su Kalėdų Seneliu (1val.) - Pašėlę kalneliai (1val.) Norintiems daugiau už mažiau – pramogų paketai: - Kalėdų Senelio ir Snieguolės programa + Kučiukų kepimo edukacinė (2val.) - Kalėdinio žaisliuko gamyba kartu su Kalėdų Seneliu + Pašėlę kalneliai (2val.) - Kučiukų kepimo edukacinė + Pašėlę kalneliai (2val.) - Kalėdų Senelio ir Snieguolės programa + Pašėlę kalneliai (2val.)

Organizatorius

Tarzanija nuotykių parkas – įvairios pramogos kolektyvams, vaikų gimtadieniams, mergvakariams ir bernvakariams. Smagiausios aktyvios pramogos laukia Jūsų Tarzanijoje! Čia taip pat gali pramogauti net patys mažiausi! Vaikų pramogos – batutas, sūpynės, trasa su apsauginiais tinklais – viskas tam, jog nuotykiai būtų ne tik smagūs, bet ir saugūs! Pramogos Tarzanija nuotykių parke Laipynių miestas Mažojo Tarzano miestas Kalnų […]

Kaina : 8 EUR

Skirta : Paaugliai Suaugusieji Vaikai

Vietovė : Alytus

Jūsų klausimai