Skaitmeninis dizainas | 12 – 13 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Skaitmeninis dizainas | 12 – 13 m.

Skaitmeninis dizainas | 12 – 13 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skaitmeninio dizaino būrelio metu moksleiviai mokysis naudotis skaitmeninio dizaino įrankiais, sužinos, kas yra vartotojo sąsaja ir kaip užtikrinti teigiamą vartotojo patirtį internetinėje svetainėje, kompiuteriniame žaidime ar mobilioje aplikacijoje! 👩‍🎨 Susipažins su dizaino mąstymo principais, kurs individualius ir grupinius projektus, gilinsis į skaitmeninių produktų kūrimo procesus bei veikimo principus. 💡

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

DIZAINO MĄSTYMAS

 

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

Programa

 

I trimestras

 

Mokslo metus pradėsime susipažindami su skaitmeninio dizaino esme, elementais ir programomis, skirtomis jį kurti. Kalbėsime ir mokysimės kurti ikonografinius elementus, iliustracijas, logotipus ir šriftus. Trimestro pabaigoje apibendrinsime žinias kurdami asmeninės svetainės dizainą.

 

II trimestras

 

Žiemos trimestro metu moksleiviai sužinos apie kompoziciją ir spalvotyrą, bei kaip padaryti, kad šie dalykai derėtų tarpusavy. Pradėsime daugiau gilintis į vartotojo patirties ir sąsajos dizainus (UX/UI), nagrinėsime ir kursime internetinius puslapių dizainus.

 

III trimestras

 

Trečiąjį trimestrą mokysimės generuotis idėjas ir jas paversti į realius projektus. Kalbėsime apie e-komerciją bei elementus, būtinus sukurti internetinę parduotuvę ar aplikaciją. Kursime metinius projektus: stilistikos koliažus, prototipus ir tinklapio arba aplikacijos dizainą. Technologijos Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su skirtingomis grafinio dizaino priemonėmis.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti Visual Studio: JavaScript, HTML ir CSS kodo redaktoriumi.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai