Klaipėdos jaunimo teatras

1.5val

kaina /
EUR

39

Pradžia Užsiėmimai

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 9 – 12 kl. moksleivių (ir vyresnių) trupė

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 9 – 12 kl. moksleivių (ir vyresnių) trupė

Organizatorius

Klaipėdos jaunimo teatras

Kategorija

Teatras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“ ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu?

Teatro užsiėmimai – tai puiki proga turiningai praleisti laiką, lavinti ir pažinti save, susipažinti su bendraminčiais bei įveikti visas scenos baimes. Studiją organizuojantis Klaipėdos jaunimo teatras kviečia nebebūti tik žiūrovais, tačiau kurti ir vaidinti kartu.

Trijose amžiaus grupėse – aktorių trupėse – užsiėmimų dalyviai skirtingai prisilies prie teatrinės kūrybos. Nuo pirmųjų bandymų lipti į sceną iki spektaklių žiūrovams.

9 – 12 kl. moksleivių (ir vyresnių) trupė.

Užsiėmimų metu kūrybos pagalba bandysime pažinti save, lavinsime savo aktorinius gebėjimus, mokysimės scenoje valdyti savo emocijas ir dėmesį, mėginsime tapti tuo, kuo nesame ir pratinsimės būti tuo, kas esame. Teatras ir jo kūryba gali tapti ne tik laisvalaikio pramoga, tačiau ir puikia saviraiškos priemone.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai Paulius Pinigis ir Laima Akstinaitė).

Atrankos vyks Rugsėjo 20 dieną, 18:00 valandą.

Detalesnė informacija:

http://kjt.lt/lt/teatro-studija/

https://www.facebook.com/teatrostudija

Jaunieji kurejai

Organizatorius

Valentino Masalskio vadovaujama „trupė p.s.“ virto Klaipėdos jaunimo teatru. Šios komandos tikslas išlieka tas pats – nuolatinė teatro, gebančio sudominti žiūrovą, paieška, nebijant kartais netikėtų, originalių sprendimų tiek formos, tiek turinio aspektu. Ši paieška apjungia ne tik tradicinę dramą, bet ir muziką, judesį, ritmiką, šviesos meną. Trumpai tariant, Klaipėdos jaunimo teatras sieks išlikti atviras, būtent […]

Kaina : 39 EUR

Skirta : Paaugliai Suaugusieji

Vietovė : Klaipėda

Jūsų klausimai