Mįsliaus dirbtuvės

PARAŠYKITE

2

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

Pradžia Organizatoriai

Mįsliaus dirbtuvės

Mįsliaus dirbtuvės – tai vieta, kur kiekvienas jaučiasi saugus, laukiamas ir mylimas. Čia kiekviena diena – naujas nuotykis! Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir kūrybai!

Vaikų lopšelis-darželis „Mįsliaus dirbtuvės“įsikūręs unikalioje vietoje šalia Plikakalnio atodangos Karoliniškių draustinyje, laukinės gamtos apsuptyje. Čia gausu vaikams dar nematytų miško paukščių, augalų bei kitų gėrybių.  Vos už 200 metrų teka upė Neris. Netoliese gausu pasivaikščiojimo ir bėgimo takų, neseniai įkurta bendra vaikų žaidimų aikštelė. Kitoje Neries pusėje – Vingio parkas.

Siekiant užtikrinti maksimaliai palankias vaikų sveikatai sąlygas, patalpos suprojektuotos taip, kad vaikus pasiektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Taip pat, įrengta inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri sumažina ligų plitimo riziką.

Grupėse sukurtos erdvės visapusiškam intelekto ugdymui: patalpa fizinėms veikloms ir judriems žaidimams, kūrybinės dizaino ir menų dirbtuvės, gamtos pažinimo ir eksperimentų laboratorija, muzikos, šokių ir vaidybinių žaidimų studija, biblioteka ir poilsio kampelis, vandens, smėlio ir šviesos žaidimų stalai. Aplinka kuriama semiantis idėjų ir pritaikant Reggio Emilia metodą, siekiama sukurti pozityvią ir saugią atmosferą bei namų jaukumo jausmą.

Ugdymas grindžiamas humanistinėmis idėjomis ir patirtinio ugdymo samprata, kurios pagrindas yra vaiko tobulėjimas per asmeniškai įprasmintą patirtį.

Organizuojant ugdomąsias veiklas pasitelkiami šiuolaikiški miško mokyklos metodai, STEAM projektai, naratyviniai ir palaidų dalių žaidimai, užsienio kalbos mokymas, Kimoči emocinio intelekto programa, ekskursijos bei vertybių ir pilietiškumo ugdymas.

Šiais metais Mįsliaus dirbtuves lankyti kviečiame vaikučius nuo vienerių metų.

Vaikus nuo penkerių metų kviečiame prisijungti prie Mįsliaus dirbtuvių Mažųjų akademijos – priešmokyklinio ugdymo programos.

Mažųjų akademijos priešmokyklinio ugdymo programą papildantys edukaciniai užsiėmimai:

  • Emocinio intelekto ugdymo programa – Kimochis
  • „Bee-bot“ ir „Pen – bot“ robotika
  • Anglų kalbos mokymas – Super safari adventure
  • STEAM laboratorija
  • Kulinarija
  • Kūrybinės diribtuvės
  • Pažinimo kelionės – žygiai, išvykos,  ekskursijos į muziejus ir edukacinius bei kultūrinius miesto renginius.
Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Užsiėmimas
KAINA

Steam Laboratorija

EUR 0

DAUGIAU

Mįsliaus odisėja

EUR 0

DAUGIAU

El paštas : MisliausDirbtuves@gmail.com

Tel. : +370 69037854

WWW : http://www.misliausdirbtuves.lt

Vietovė : Sausio 13 - osios g. 4 A, Vilnius

Susisiekite