TYLOS muzikos studija

PARAŠYKITE

10

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

Pradžia Organizatoriai

TYLOS muzikos studija

TYLOS muzikos studijos komandos tikslas atskleisti individualius kiekvieno mokinio muzikinius gebėjimus, nepaisant jo amžiaus ar išsilavinimo. Be streso, įtampos bei įvairių aplinkos veiksnių keliamo triukšmo. Juk tik tyloje, susikaupus ir ramiai įsiklausius išgirstame pačius gražiausius gamtos garsus. Ne išimtis ir jautriausios intonacijos muzikoje. Tam, kad jas išgirstume privalome nurimti. Ne veltui daugelis muzikos profesionalų teigia, jog bene didžiausia prasmė kūrinyje slypi pauzėje.

Kontekstinis muzikos mokymas

Muzika – menas, mokslas, o gal pramoga? Paklausti šio klausimo, atsakytume: muzika yra visuma. Visuma, kurią atrasti kviečiame, net ir pačiame trumpiausiame muzikos kūrinyje. Tylos Muzikos studijos mokyme siekiame pagrįsto ir prasmingo muzikos teorijos ir praktikos integravimo kiekvieno, tiek individualaus, tiek grupinio užsiėmimo metu. Nuo grojimo pasirinktu instrumentu technikos lavinimo iki muzikos istorijos, kompozitorių stilistikos bei muzikos kalbos subtilybių pažinimo, perteikiamo mokiniui aktualia bei lengvai suvokiama forma.

Individualizuotas mokymo turinys

Nuo ko pradėti: itin vertingos, visiems bendrai taikomos mokymo programos? Ar – kiekvienam mokiniui individualiai sukurto, jo lūkesčiams bei asmenybei pritaikyto mokymo turinio? Tylos Muzikos Studija renkasi pastarąjį. Pasitelkiant profesionalių muzikos pedagogų kūrybiškumą bei psichologų rekomendacijas siekiame sukurti išskirtinį, kiekvieno mokinio lūkesčius bei gebėjimus atitinkantį mokymo turinį bei programą. Akcentuojant asmeninių tikslų išsikėlimą, mokantis individualiu tempu bei gilinant vidinę motyvaciją, skatiname nuolat kurti ir skleistis asmenybei muzikoje.

Mokymosi atmosfera be įtampos

Išgirsti kiekvieną garsą pirmiausia įsiklausius į tylą. Tylą savo viduje. Siekdami ramios, harmoningos bei prasmingos atmosferos kiekvienoje pamokoje pasitelkiame Mindfulness dėmesingumo valdymo ir atsipalaidavimo metodus. Gebėjimas sustoti ir išgirsti save užsiėmimų metu skatina pasitenkinimą ne tik rezultatais, bet ir pačiu mokymosi procesu.
Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Užsiėmimas
KAINA

TYLOS IR GARSO IŠRADĖJAI

EUR 80

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos klarnetu

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos akordeonu

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos mušamaisiais

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos saksofonu

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos gitara

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos smuiku

EUR 0

DAUGIAU

Individualios grojimo pamokos fortepijonu

EUR 0

DAUGIAU

Miuziklo trupė

EUR 38

DAUGIAU

Dainavimo pamokos

EUR 0

DAUGIAU

El paštas : info@tylos.lt

Tel. : +370 628 63349

WWW : https://tylos.lt

Vietovė : V. Putvinskio g. 30, Kaunas

Susisiekite