Žaidimų dizainas „Minecraft“ | 9-10 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų dizainas „Minecraft“ | 9-10 m.

Žaidimų dizainas „Minecraft“ | 9-10 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Žaidimų dizaino būrelis per populiariausią žaidimą pasaulyje – Minecraft! 🟨 Tai yra įvadinis kursas-nuotykis apie žaidimų dizainą. Moksleiviai žinias įgis eksperimentuodami, klysdami ir bandydami iš naujo. Dalis mokymosi paremta kūrimu, kuomet vaikai vykdo įvairias žaidimų kūrėjų roles. 👨‍🔬

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

 

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

DIZAINO MĄSTYMAS

 

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

 

Programa

 

I trimestras

 

Rudens trimestrą moksleiviai pradės susipažindami su žaidimų dizainerio profesija ir įgaus teorinių žinių apie skirtingas žaidimo kūrimo disciplinas. Praktikuosis jas pritaikyti skirtingų žaidimų aplinkose.

 

II trimestras

 

Antrojo trimestro metu moksleivių laukia žaidimų prototipavimas ir žaidimo planavimo praktika. Vaikai sužinos kaip testuojami žaidimai, kaip kuriama istorija ir naratyvas, mokysis blokinio programavimo.

 

III trimestras

 

Trimestro pradžioje mokysimės kurti ir valdyti 3D objektus. Mokslo metus palydėsime kurdami baigiamąjį, kuris apjungs visą teorinę ir praktinę informacija į vieną žaidimą.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis kurti su „Minecraft“ - atviro pasaulio „sandbox“ žanro kompiuteriniu žaidimu.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai