Chemijos mokslai

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Chemijos mokslai

Chemijos mokslai

Organizatorius

NACIONALINĖ MOKSLEIVIŲ AKADEMIJA

Kategorija

IT Mokslai gabiems vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Chemijos sekcijos mokiniai gilina ir sistemina dalykines žinias, taiko jas apibendrindami tyrimų duomenis ir panaudoja spręsdami problemas. Chemijos mokymosi tikslai yra pažinti ir suprasti svarbiausius cheminius reiškinius bei dėsningumus, susiformuoti moksliškai pagrįstą pasaulėvaizdį, įgyti kritinio mąstymo ir tyrimų gebėjimų.  Atlikdami įvairias užduotis mokiniai išmoksta pasirinkti problemų sprendimui tinkamus informacijos šaltinius, kritiškai juos įvertina ir kūrybiškai pritaiko. Siekiama, kad mokiniai išvystytų savo gabumus chemijai, pasirengtų tolesniam mokymuisi ir praktinei veiklai, pasirengtų Lietuvos ir tarptautiniams konkursams, dalyvautų projektuose, konferencijose, neakivaizdinėse mokyklose, būreliuose,  ir kt.

 

Mokiniai skirstomi į pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupes, kurioms pateikiamos skirtingos užduotys, su mokiniais diskutuojama atskirai, taip suteikiant galimybę individualiai lavinti gebėjimus. Mokymasis skatina kūrybiškumą, savarankiškumą, tiriamąją veiklą.

 

Vadovas: prof. habil. dr.Eugenijus ButkusEugenijus Butkus yra Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centro profesorius, 2003–2013 m. buvo Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas. 2013 m. Lietuvos mokslo premijos laureatas. Paskelbė per 100 mokslinių straipsnių tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Vadovavo dešimt apgintų daktaro disertacijų. Yra žurnalo „Open Chemistry“ skyriaus  redaktorius ir žurnalo „Chemija“ redkolegijos narys.

 


El. pašto adresas: eugenijus.butkus@chf.vu.lt.

Organizatorius

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – unikali papildomo ugdymo institucija, skirta mokslui ir muzikai gabiems vaikams.  

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai