Žaidimų kūrimas | 9-10 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų kūrimas | 9-10 m.

Žaidimų kūrimas | 9-10 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Programos metu moksleiviai kurs kompiuterinius žaidimus, naudojant vieną populiariausių ir galingiausių žaidimų kūrimo platformų Unity.🕹️ Lavinami programavimo, kompiuterinio mąstymo, matematikos, anlgų kalbos ir logikos gebėjimai. Vaikai mokysis dirbti su nuotraukų redaktoriumi ir grafinio dizaino įrankiais. 🤹‍♀️

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

 

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

ANGLŲ KALBA IR MATEMATIKA

 

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

 

Programa

 

I trimestras

 

Pirmąjį trimestrą pradėsime kurdami 2 dimensijų žaidimą naudojant Blockly kintamuosius, mokysimės kaip stilingai apipavidalinti žaidimą naudojant grafinio dizaino įrankius. Susipažinsime su programavimo pradmenimis ir kursime unikalų žaidimą!

 

II trimestras

 

Žiemos trimestro metu analizuosime ir kursime 2D platforminį žaidimą, labai panašų į „Super Mario“! Mokysimės kurti animacijas su Unity, kursime objektų judėjimo logiką bei vizualus su GIMP nuotraukų redaktoriumi ir prisiminsime matematiką.

 

III trimestras

 

Pavasrario trimestro metu kursime „Angry Birds“ ir „Bokšto gynybos“ tipo žaidimus, kursime papildomus elementus ir aplinką. Mokslo metų pabaigoje moksleiviai susipažins su internetinių svetainių kūrimo platforma Wix.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Unity žaidimų kūrimo platforma, GIMP nuotraukų redaktoriumi, grafinio dizaino įrankiais.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai