Žaidimų ir tinklalapio kūrimas | 10 – 11 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų ir tinklalapio kūrimas | 10 – 11 m.

Žaidimų ir tinklalapio kūrimas | 10 – 11 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Moksleiviai kuria grupinius ir individualius projektus naudojant žaidimų kūrimo platformą Unity ir tinklalapių turinio valdymo sistemą Wix, mokosi HTML, CSS ir JavaScript programavimo.💡Lavinami programavimo įgūdžiai, lyderystė, komandinis darbas, kompiuterinis ir dizaino mąstymas, logika. 👨‍💻

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

DIZAINO MĄSTYMAS

 

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

 

Programa

 

I trimestras

 

Pirmąjį trimestrą pradėsime kurdami internetinį puslapį! Puslapiui kurti naudosime Wix svetainių kūrimo platformą. Mokysimės dėlioti elementus, valdiklius ir aplikacijas pagal UX - vartotojo patirtį. Taip pat pradėsime dirbti su GIMP grafikos redaktoriumi, kuris pravers kuriant svetainę, o vėliau - ir kompiuterinį žaidimą.

 

II trimestras

 

Žiemos trimestro metu analizuosime ir kursime 2D platforminį žaidimą ir susipažinsime su C# programavimo kalba! C# padės sukurti žaidimo taškų sistemą ir ją atvaizduoti naudojant grafinius elementus žaidime.

 

III trimestras

 

Mokslo metus palydėsime kurdami 3D žaidimą, jį testuosime ir tobulinsime į pagalbą pasitelkdami per metus įvaldytus įrankius ir programas.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Unity žaidimų kūrimo platforma, GIMP nuotraukų redaktoriumi, grafinio dizaino įrankiais, WIX internetinių puslapių platforma, mokysis C# programavimo kalbos.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai