Biologijos ir biochemijos mokslai

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Biologijos ir biochemijos mokslai

Biologijos ir biochemijos mokslai

Organizatorius

NACIONALINĖ MOKSLEIVIŲ AKADEMIJA

Kategorija

IT Mokslai gabiems vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ši sekcija savo veiklą pradėjo 2006 m. UAB „Thermo Fisher Scientific“ iniciatyva. Joje sudaromos sąlygos biologijai ir biochemijai gabiems mokiniams įgyti papildomų žinių. Bendradarbiaujama su universitetų dėstytojais ir mokslinių institutų darbuotojais, siekiama padėti geriau suprasti biologinius reiškinius, įgyti daugiau naujausių žinių apie molekulinius gyvybės mokslus: genetiką, biochemiją, molekulinę biologiją, ląstelės biologiją, mikrobiologiją ir biotechnologijas.

 

Nuotoliniu būdu biologijos ir biochemijos sekcijos mokiniams pateikiama įvairių biocheminių ir biologinių praktinių bei teorinių užduočių, kurias rengia Lietuvos sveikatos mokslų, Vytauto Didžiojo, Vilniaus universitetų, Biochemijos ir Biotechnologijos institutų dėstytojai bei mokslininkai. Per sesijas mokiniai ne tik klausosi teorinių paskaitų, bet ir turi galimybę dirbti Lietuvos universitetų, Biotechnologijos instituto laboratorijose, kuriose susipažįsta su naujausia mokslinių tyrimų įranga, atlieka bandymus.

 

Vadovė: dr. Daiva Baltriukienė, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras.

 

El. pašto adresas: daiva.baltriukiene@bchi.vu.lt

Organizatorius

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – unikali papildomo ugdymo institucija, skirta mokslui ir muzikai gabiems vaikams.  

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Suaugusieji Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai