Žaidimų ir animacijų kūrimas | 8-9 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų ir animacijų kūrimas | 8-9 m.

Žaidimų ir animacijų kūrimas | 8-9 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Moksleiviai susipažins su mokomosiomis programavimo kalbomis, kurios leidžia įsisavinti programavimo principus per vizualiąją prizmę. 💡 Kurs kompiuterinius žaidimus bei mokysis juos animuoti! Be programavimo ir logikos įgūdžių, taip pat lavinsime matematinių uždavinių sprendimo bei anglų kalbos žinias. 📚

Ko tikėtis iš būrelio?

 

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

 

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

ANGLŲ KALBA IR MATEMATIKA

 

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

 

Programa

 

I trimestras

 

Mokslo metus pradėsime susipažindami su Blockly - edukacine programavimo kalba, leidžianti moksleiviams greičiau įsisavinti programavimo principus per vizualiąją prizmę. Kartosime matematiką ir pradėsime programuoti. Žinias įtvirtinsime kuriant individualų projektą - kompiuterinį žaidimą.

 

II trimestras

 

Antrąjį trimestrą susipažinsime su įvairiaplatformiu žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankiu Unity. Mokysimės piešti žaidimo elementus ir aplinkos dizainą su Gimp grafikos redaktoriumi, o žinias pritaikysime kuriant ar tobulinant žaidimą.

 

III trimestras

 

Pavasrario trimestro metu kursime „Angry Birds“ ir „Bokšto gynybos“ tipo žaidimus, kursime papildomus elementus ir aplinką. Mokslo metų pabaigoje moksleiviai susipažins su internetinių svetainių kūrimo platforma Wix.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai išmoks dirbti su Blockly ir Scratch mokomąja programavimo kalba, grafikos redaktoriumi Gimp, Wix turinio valdymo ir svetainių kūrimo platforma bei žaidimų kūrimo platforma Unity.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai