Lietuvių filologijos mokslai

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Lietuvių filologijos mokslai

Lietuvių filologijos mokslai

Organizatorius

NACIONALINĖ MOKSLEIVIŲ AKADEMIJA

Kategorija

IT KALBŲ KURSAI Mokslai gabiems vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kūrybiškumas turi būti skatinamas, o kūrybiškos asmenybės – visokeriopai palaikomos. To siekia į sekciją susibūrę mokiniai, mokytojai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, rašytojai ir aktoriai. Kūrybinė veikla suvokiama ne tik kaip įvairaus pobūdžio tekstų rašymas ir interpretacijos, bet ir kaip tiesioginis bei netiesioginis kūrybingų asmenybių dialogas.

Šioje sekcijoje siekiama ugdyti mokinių kūrybinę saviraišką, plėsti kultūrinį akiratį, formuoti originalų požiūrį ir savitumą, mokyti tikslingai rinktis raiškos priemones. Todėl praktinės užduotys yra derinamos su literatūros teorija. Per sesijas mokiniai turi galimybę bendrauti ir kurti su profesionalais – rašytojais, aktoriais, poetais, dramaturgais ir kt.

Vadovas: prof. dr. Dainius Vaitiekūnas. VDU Švietimo akademija, Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Lituanistikos skyriaus vadovas.

Dėsto XIX-XX a. ir naujausią lietuvių literatūrą, teksto analizę, semiotiką. 2000 m. apgynė daktaro disertaciją tema „Diskurso struktūros Broniaus Radzevičiaus romane „Priešaušrio vieškeliai“. Šiuo metu Dainius yra Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakulteto prodekanas mokslui. Tikina, kad jį pašėlusiai traukia linksma žinių ieškojimo atmosfera, kurią sukuria diskutuodami kartu su mokiniais.

El. pašto adresas: dainius.vaitiekunas@leu.lt

Organizatorius

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – unikali papildomo ugdymo institucija, skirta mokslui ir muzikai gabiems vaikams.  

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai