Tinklalapių kūrimas | 11 – 12 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Tinklalapių kūrimas | 11 – 12 m.

Tinklalapių kūrimas | 11 – 12 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Programos metu moksleiviai kuria grupinius ir individualius projektus, mokosi internetinių svetainių kūrimo pagrindų, HTML, CSS ir JavaScript. Susipažinsime su platforma Wix, animacijų kūrimo technikomis ir metodais. 🌟 Būrelio metu lavinami programaimo, logikos, lyderystės, komandinio darbo įgūdžiai, kompiuterinis ir dizaino mąstymas. 🖥️

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

DIZAINO MĄSTYMAS

 

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

 

Programa

 

I trimestras

 

Per šiuos mokslo metus vaikai išmoks internetinių svetainių kūrimo pagrindų. Pirmojo trimestro pradžioje nagrinėsime tinklalapių sudedamasias dalis naudojant Wix platformą, o vėliau pereisime prie HTML pagrindų. Kursime individualų projektą - internetinį puslapį bei gilinsime anglų kalbos žinias.

 

II trimestras

 

Antrąjį trimestrą pradėsime susipažindami su CSS - dokumentais diktuojančiais internetinio puslapio išvaizdą. Mokysimės kurti prie ekrano dydžio prisitaikantį puslapį, į puslapį įterpti žemėlapį, kurti animacijas bei reprezentacinį puslapį.

 

III trimestras

 

Pavasrario trimestro metu moksleiviai susipažins su internetinio puslapio elementų išdėstymo tvarka bei meniu navigacijos kūrimu. Tęsime elementų animavimą, kursime svetainę ir mokysimės ją pristatyti lavindami viešojo kalbėjimo įgūdžius.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Wix svetainių kūrimo platforma, CSS ir HTML pagrindų, animacijų kūrimo technikų ir metodų.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai