Klaipėdos jaunimo teatras

1.5val

kaina /
EUR

39

Pradžia Užsiėmimai

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 1 – 4 kl. moksleivių trupė

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 1 – 4 kl. moksleivių trupė

Organizatorius

Klaipėdos jaunimo teatras

Kategorija

Teatras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“ ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu?

Teatro užsiėmimai – tai puiki proga turiningai praleisti laiką, lavinti ir pažinti save, susipažinti su bendraminčiais bei įveikti visas scenos baimes. Studiją organizuojantis Klaipėdos jaunimo teatras kviečia nebebūti tik žiūrovais, tačiau kurti ir vaidinti kartu.

Trijose amžiaus grupėse – aktorių trupėse – užsiėmimų dalyviai skirtingai prisilies prie teatrinės kūrybos. Nuo pirmųjų bandymų lipti į sceną iki spektaklių žiūrovams.

Užsiėmimų metu susipažinsime su teatro kūryba: įvairių teatrinių žaidimų pagalba lavinsime sceninę kalbą ir judesį, mokysimės improvizacijos, plėsime fantazijos ir vaizduotės ribas, vaidinsime ir gerai leisime laiką šaunioje kompanijoje. Neverta bijoti scenos – laikas ją prisijaukinti!

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 17.30 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriai Karolina Kontenytė ir Donatas Stakėnas)

Atrankos vyks Rugsėjo 20 dieną, 18:00 valandą.

Detalesnė informacija:

http://kjt.lt/lt/teatro-studija/

https://www.facebook.com/teatrostudija

Jaunieji kurejai

Organizatorius

Valentino Masalskio vadovaujama „trupė p.s.“ virto Klaipėdos jaunimo teatru. Šios komandos tikslas išlieka tas pats – nuolatinė teatro, gebančio sudominti žiūrovą, paieška, nebijant kartais netikėtų, originalių sprendimų tiek formos, tiek turinio aspektu. Ši paieška apjungia ne tik tradicinę dramą, bet ir muziką, judesį, ritmiką, šviesos meną. Trumpai tariant, Klaipėdos jaunimo teatras sieks išlikti atviras, būtent […]

Kaina : 39 EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Klaipėda

Jūsų klausimai