Muzika ir vaikas

Nenurodyta

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Individualios gitaros pamokos

Individualios gitaros pamokos

Organizatorius

Muzikos mokykla „Vaikas ir muzika“

Kategorija

Muzika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Muzikos mokykloje „Vaikas ir muzika“ vyksta individualios fortepijono, fleitos, smuiko, gitaros, vokalo bei grupinės muzikos technologijų ir dainavimo pamokos. NAUJIENA - nuo 2019 m. rugsėjo kviečiame vaikus nuo 5 - 6 m. į paruošiamąją programą „Muzikos žaismas“, kuri padės pasiruošti stojant į muzikos mokyklą bei tiems, kurie nori pažinti muzikos pasaulį ir pradėti muzikuoti. Pas mus nėra egzaminų, nes muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“ durys visada atviros tiems, kurie nori susidraugauti su muzika ir groti iš širdies.
  • kiekvienam vaikui sukurta individuali jo poreikius atitinkanti programa;
  • muzikuojantys vaikai supažindinami su muzikinio rašto pagrindais;
  • muzikos technologijų pamokose mokoma solfedžio, muzikos istorijos, instrumentų gamybos paslapčių;
  • aktyviai dalyvaujame koncertuose, festivaliuose, konkursuose, muzikiniuose projektuose, muzikinių projektų garso įrašuose Lietuvoje bei už jos ribų.
Muzikos mokyklos mokytojai – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos auklėtiniai: Sonata Latvėnaitė - Kričenienė, Petras Kričena, Ana Milinavičienė, Lina Mikalauskienė, Indrė Skuminienė, Gražina Makelienė, Karol Vilkicij ir kt. Mes tikime, kad muzikuoti galima tik tada, kai muzika apsigyvena širdyje. Muzikavimo laisvė, meilė muzikai įkvepia mokinius darbui ir suteikia stiprybės įveikti sunkius periodus.
Užsiėmimų trukmė, laikas ir kaina derinamos individualiai. Registracija tel. 867188709, 861643423 arba el. p. sonata@strazdaneles.lt

Organizatorius

Muzikos mokykloje „Vaikas ir muzika“ vyksta individualios fortepijono, fleitos, smuiko, gitaros, vokalo bei grupinės muzikos technologijų ir dainavimo pamokos. NAUJIENA – nuo 2018 m. rugsėjo kviečiame vaikus nuo 5 – 6 m. į paruošiamąją programą „Muzikos žaismas“, kuri padės pasiruošti stojant į muzikos mokyklą bei tiems, kurie nori pažinti muzikos pasaulį ir pradėti muzikuoti. Pas mus nėra egzaminų, […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Suaugusieji Vaikai

Vietovė : Vilnius

Jūsų klausimai