Programavimo pradmenys | 5 – 7 m. vaikai

Kita

kaina /
EUR

35 eur/ mėn.

Pradžia Užsiėmimai

Programavimo pradmenys | 5 – 7 m. vaikai

Programavimo pradmenys | 5 – 7 m. vaikai

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ikimokyklinio amžiaus grupėje vaikai dar nesimoko programavimo, tačiau lavina gebėjimus, ateityje padėsiančius programuoti. 👨‍💻 Užsiėmimuose sprendžiami loginiai uždaviniai ir dėlionės, lobio ieškojimo žaidimai, mokomasi matematikos pagrindų ir sklandaus pasakojimo. 🧩 Esant poreikiui, burelį lankyti galima virtualios klasės principu – prie pamokos prisijungus nuotoliniu būdu. 🏡

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Moksleivis geriausiai priima ir įsisavina informaciją tada, kai jaučiasi saugus ir motyvuotas, kiekvieną trimestrą vieną pamoką skirsime grupės formavimui ir užduotims, susijusioms su savęs bei kito pažinimu.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

Programa

 

Matematika

 

Matematikos žinių lavinimas pasitelkiant paprastus matematinius žaidimus.

 

Logikos uždaviniai

 

Užsiėmimų metu sprendžiami logiką lavinantys uždaviniai, susiję su duomenimis, veiksmų seka, sąlygomis, veiksmų apibendrinimu bei kartojimu.

 

Komandos formavimo užduotys

 

Siekame kurti produktyvią ir draugišką aplinką, todėl praktikuojame įvairius bendradarbiavimo klasėje stiprinimo bei lyderystės pratimus ir žaidimus.

 

Kompiuterinio mąstymo užduotys

 

Problemos sprendžiamos kompiuterinio mąstymo metodu, kuris apima problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

 

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : 35 eur/ mėn. EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai