ADI

2val

kaina /
EUR

40

Pradžia Užsiėmimai

,,Šeimos popietė“ kūrybinės keramikos dirbtuvėlės visai šeimai

,,Šeimos popietė“ kūrybinės keramikos dirbtuvėlės visai šeimai

Organizatorius

ADI KERAMIKOS STUDIJA

Kategorija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

ADI keramikos studija kviečia šeimas, norinčias jaukiai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį  drauge ir atrasti keramikos paslaptis . Čia galėsite atsipalaiduoti ir nuotaikingai praleisti laiką, kurdami rankų darbo gaminius ar dovanas artimiesiems. Bendras šeimos narių kūrybingumas ir lipdymas suartina, padeda skleistis bendroms idėjoms. Mūsų studijoje maži ir dideli  savo idėjas paverčia originaliais keraminiais darbeliais. Laukiame visų: tokių, kurie dar nėra lipdę ir pažengusius. Užsiėmimų metu Jus supažindinsime su  keramikos atlikimo būdais ir įvairiomis technikomis: lipdymu, dekoravimu, glazūravimu. Visomis reikalingomis darbo priemonėmis ir medžiagomis dalyviai yra aprūpinami.

Laukiame tėvelių su mažyliais nuo 3 metų ir vyresnius. Vaikai nuo 7 metų užsiėmimus gali lankyti savarankiškai.

 

Leiskime laiką kartu – kurdami !

Užsiėmimai vyksta kiekvieną:

    Pirmadienias 18.00 - 20.00val. Šeštadienį 12.00- 14.00val. (vyksta susidarius 5 asm., grupei). Būtina išankstinė registraciją į užsiėmimus telefonu arba el. paštu. Kaina:  suaugusiam ir vaikui 2 susitikimai (4val.) abonementas 40,00 eurų. Užsiėmimų trukmė 2val. Visos priemonės yra įskaičiuotos, molio ir glazūrų žaliavos, reikiami įrankiai, mokytojo konsultacijos, arbatos ar kavos pertraukėlė.

Organizatorius

Ji dar jauna, tačiau turi svarbią misiją – skleisti keramikos amatą ir meną, burti žmones ir būti erdve, kurioje gera kurti, gera lipdyti, bendrauti. Pasitelkę per daugelį metų sukauptą patirtį ir jaunatvišką entuziazmą, mes Jus kviečiame mokytis keramikos ir turiningai leisti savo laisvą laiką! Tai vieta, kurioje Jūsų idėjos gali virsti realybe. „ADI Keramikos Studijoje“ […]

Kaina : 40 EUR

Skirta : Kūdikiai Paaugliai Suaugusieji Vaikai

Vietovė : Vilnius

Jūsų klausimai