Informatikos mokslai

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Informatikos mokslai

Informatikos mokslai

Organizatorius

NACIONALINĖ MOKSLEIVIŲ AKADEMIJA

Kategorija

IT Mokslai gabiems vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje sekcijoje nuotoliniu būdu rengiamasi informatikos olimpiadoms, užduotys sprendžiamos ir pateikiamos varžybų sistemai.

 

Per akivaizdines sesijas daugiau dėmesio skiriama įvairioms mokslinėms ir praktinėms informatikos sritims, mokomasi taikyti įgytas žinias. Mokiniai bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio šalių profesionaliais informatikais, plečia savo akiratį, daugiau sužino apie mokslo ir verslo pasaulį.

 

Sekcijos vadovas: Marijonas Petrauskas, Edinburgo universitetas

 

El. pašto adresas:  marpetr@gmail.com

 

Patirtis: Marijonas yra buvęs NMA informatikos sekcijos mokinys ir tarptautinių informatikos olimpiadų medalininkas. Aštuonerius metus dirbo Lietuvos mokinių informatikos olimpiados vertinimo komisijoje.


Studijų metu kaupė patirtį tarptautinėse korporacijose – Uber, Google, Microsoft, o šiuo metu dirba duomenų analitikos inžinieriumi kompanijoje Palantir Technologies.

 

Marijonas sako: „Šiais laikais daugumos profesijų atstovai visą darbo dieną praleidžia prie kompiuterio, dažnai užsiimdami tuo, ką kompiuteris padarytų greičiau ir tiksliau. Informatika naudinga visiems – tai mokslas apie tai, kaip įdarbinti kompiuterius bei internetą, o savo laiką pasilikti kūrybinėms užduotims.“

Organizatorius

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – unikali papildomo ugdymo institucija, skirta mokslui ir muzikai gabiems vaikams.  

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai