Žaidimų kūrimas | 14 – 15 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų kūrimas | 14 – 15 m.

Žaidimų kūrimas | 14 – 15 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naudojant Unity įrankį moksleiviai kurs kompiuterinius žaidimus, pradedant nuo žaidimo mechanikos ir dizaino, baigiant pamokomis kaip tinkamai pateikti žaidimą programėlių parduotuvėje „App Store“. 📲 Maža to, mokysis šiais laikais ypatingai reikalingų dalykų – matematikos, anglų kalbos, verslumo, laiko ir streso valdymo metodų. 🏆

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

VERSLUMAS

 

Verslumo pamokose moksleiviai sužino kaip įgyti dalykinių kompetencijų reikalingų darbui versle, suteiksime mokiniams žinių, kurios padės ateityje įprasminti savo idėjas ir pasirinktą profesiją.

 

Programa

 

I trimestras

 

Pagrindinis pirmojo trimestro tikslas - išmokti programavimo pagrindus. Visų pirma, moksleiviai susipažins su kompiuteriniais failais, jų plėtiniais bei kompiuterio architektūra, sužinos, kas yra kintamieji, ciklai, metodai ir masyvai. Supras ir pradės naudoti įvairiaplatformio žaidimų ir aplikacijų kūrimo įrankį Unity, tobulins anglų kalbą ir kurs technologinį projektą.

 

II trimestras

 

Antrojo trimestro metu moksleiviai kurs individualų projektą - kompiuterinį žaidimą. Stiprinsime grupės tarpusavio ryšį bei kalbėsime apie laiko ir streso valdymą. Šio trimestro metu kalbėsime ir apie verslumą bei kaip monetizuoti kuriamus žaidimus, o vaikai, lankantys būrelį du kartus per savaitę, kurs žaidimo reprezentacinę svetainę, logotipą, pardavimo platformas ir strategijas.

 

III trimestras

 

Trečiąjį trimestrą pradėsime kurdami 3D žaidimą, pasitelkiant Unity 3D aplinką. Moksleiviai sužinos, kaip programuoti veikėjo veiksmus bei judėjimą ir keisti kameros stebėjimą. Lavinsime matematikos ir logikos įgūdžius, mokysimės žaidimų rinkodaros pagrindų. O trimestro pabaigoje sukurtus žaidimus perkelsime į išmaniuosius telefonus!

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Unity technologija, o būrelį lankantys du kartu per savaitę mokysis dirbti ir su UI/UX įrankiais bei Wix turinio valdymo platforma.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai