Žaidimų ir animacijų kūrimas | 7-8 m.

Kita

kaina /
EUR

35 eur/ mėn.

Pradžia Užsiėmimai

Žaidimų ir animacijų kūrimas | 7-8 m.

Žaidimų ir animacijų kūrimas | 7-8 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Programos metu moksleiviai kuria kompiuterinius žaidimus, mokosi animuoti, o animacijomis papildyti kuriamą žaidimą 👾  Moksleiviai įgauna ne tik programavimo žinių, bet pagilina savo matematikos, anglų kalbos žinias, išmoksta dirbti bei kurti nemokamais dizaino kūrimo įrankiais. 🎨

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

PROGRAMAVIMO PRADMENYS

 

Naudojant naujausias programas moksleiviai pradeda mokytis programavimo koncepto – kuria pirmąsias interaktyvias istorijas, žaidimus ir animacijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

ANGLŲ KALBA IR MATEMATIKA

 

Labai glaudžiai su programavimu susijusios disciplinos - matematika ir anglų kalba - padedančios geriau suprasti programavimo principus bei pateikiamą informaciją.

 

Programa

 

I trimestras

 

Mokslo metus pradėsime susipažindami su Scratch - moksleiviams skirta vizualine mokomąja programavimo kalba. Kartosime matematiką ir daug laiko skirsime nemokamiems dizaino įrankiams, mokysimės piešti žaidimo elementus.

 

II trimestras

 

Antrąjį trimestrą susipažinsime su Blockly - edukacine programavimo kalba, leidžianti moksleiviams greičiau įsisavinti programavimo principus per vizualiąją prizmę. Toliau piešime elementus žaidimui bei gilinsime metametinius įgūdžius.

 

III trimestras

 

Pavasrario trimestro metu kursime „Gyvatėlės“ ir „Pac-Man“ tipo žaidimus, kursime papildomus elementus ir aplinką. Du kartus per savaitę būrelį lankantys vaikai mokslo metų pabaigoje susipažins su internetinių svetainių kūrimo platforma Wix.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Blockly ir Scratch mokomosiomis programavimo kalbomis, nemokamais dizaino įrankiais ir Wix turinio valdymo ir svetainių kūrimo platforma.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : 35 eur/ mėn. EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai