Tinklalapių kūrimas | 12 – 13 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Tinklalapių kūrimas | 12 – 13 m.

Tinklalapių kūrimas | 12 – 13 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Moksleiviai susipažins su tinklalapių kūrimo ypatybėmis, O Wix, HTML, CSS ir JavaScript taps kasdien naudojamais įrankiais! ⚙️ Kursime įvairias reprezentacines svetaines ir programuosime nuotraukų galerijas. Lavinsime programavimo, lyderystės, verslumo, komandinio darbo ir logikos įgūdžius, kompiuterinio ir dizaino mąstymo gebėjimus. 👩‍💻

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

DIZAINO MĄSTYMAS

 

Dizainu paremtas mąstymas koncentruojasi ne į alternatyvų pasirinkimą, bet į naujų galimybių projektavimą. Gilinamasi į vartotojo poziciją ir patirtis, aiškinamasi, kokie veiksniai juos sukelia.

 

VERSLUMAS

 

Lankančius du kartus per savaitę mokome verslumo, t.y. orientuojame moksleivius per verslo prizmę pasirinkti savo daromą projektą - ar tai būtų kompiuterinis žaidimas, ar internetinė svetainė, ar mobili aplikacija.

 

Programa

 

I trimestras

 

Mokslo metus pradėsime susipažindami su internetinės svetainės kūrimo pagrindais: Wix turinio valdymo sistema, HTML pradmenimis bei CSS kalba. Programuosime nuotraukų galerijas bei pradėsime mokytis programuoti reprezentacines internetines svetaines.

 

II trimestras

 

Antrąjį trimestrą pradėsime mokytis vienos populiariausių programavimo kalbų pasaulyje - JavScript! Įgytas žinias pritaikysime kurdami internetinės svetainės šabloną.

 

III trimestras

 

Paskutinį mokslo metų trimestrą grįšime prie internetinių svetainių kūrimo: prisiminsime ir užtvirtinsime rudenį įgytas žinias bei mokysimės naujų dalykų! Atliksime komandos formavimo pratimų ir užduočių bei prisiminsime programavimo pagrindą - matematiką. Kursime Saulės sistemos projektą bei informacinius puslapius apie planetas.

 

Technologijos

 

Per šiuos mokslo metus vaikai mokysis dirbti su Wix turinio valdymo ir svetainių kūrimo platforma, HTML, CSS, Javascript programavimo kalba.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai