Klaipėdos jaunimo teatras

1.5val

kaina /
EUR

39

Pradžia Užsiėmimai

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 5 – 8 kl. moksleivių trupė

TEATRO STUDIJA – JAUNIEJI KŪRĖJAI 5 – 8 kl. moksleivių trupė

Organizatorius

Klaipėdos jaunimo teatras

Kategorija

Teatras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“ ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu?

Teatro užsiėmimai – tai puiki proga turiningai praleisti laiką, lavinti ir pažinti save, susipažinti su bendraminčiais bei įveikti visas scenos baimes. Studiją organizuojantis Klaipėdos jaunimo teatras kviečia nebebūti tik žiūrovais, tačiau kurti ir vaidinti kartu.

Trijose amžiaus grupėse – aktorių trupėse – užsiėmimų dalyviai skirtingai prisilies prie teatrinės kūrybos. Nuo pirmųjų bandymų lipti į sceną iki spektaklių žiūrovams.

5 – 8 kl. moksleivių trupė

Užsiėmimų metu išbandysime skirtingas vaidybos technikas, kursime personažus – jų išvaizdą, balsą, charakterį, improvizuosime, kursime dramaturgiją ir spektaklius. Pamokų metu suprasite, kad susikaupti ir atsipalaiduoti vienu metu yra įmanoma, ir kad visi spektakliai prasideda ten pat – užkulisiuose.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės Ieva Pakštytė ir Justina Burakaitė)

Atrankos vyks Rugsėjo 20 dieną, 18:00 valandą.

Detalesnė informacija:

http://kjt.lt/lt/teatro-studija/

https://www.facebook.com/teatrostudija

Jaunieji kurejai

Organizatorius

Valentino Masalskio vadovaujama „trupė p.s.“ virto Klaipėdos jaunimo teatru. Šios komandos tikslas išlieka tas pats – nuolatinė teatro, gebančio sudominti žiūrovą, paieška, nebijant kartais netikėtų, originalių sprendimų tiek formos, tiek turinio aspektu. Ši paieška apjungia ne tik tradicinę dramą, bet ir muziką, judesį, ritmiką, šviesos meną. Trumpai tariant, Klaipėdos jaunimo teatras sieks išlikti atviras, būtent […]

Kaina : 39 EUR

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Klaipėda

Jūsų klausimai