STEAM būrelis IKIMOKYKLINUKAMS

1.5val

kaina /
EUR

37-40

Pradžia Užsiėmimai

STEAM būrelis IKIMOKYKLINUKAMS

STEAM būrelis IKIMOKYKLINUKAMS

Organizatorius

EDULANDAS

Kategorija

IT MENAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ką vaikai veikia STEAM būrelyje? 

  • Kuria ir tyrinėja!
  • Naudodamiesi robotikos ir inžinerijos įranga, konstruoja, programuoja ir kuria įvairias robotų gyvybės formas (nuo atgijusių dinozaurų iki dangoraižiams skirtų kranų).
  • Pasineria į programavimo kodo paieškas.
  • Virsta tyrėjais ir atlieka kvapą gniaužiančius mokslinius eksperimentus.
  • Dalyvaudami STEAM dirbtuvėse sužino, kaip iš kartono lapo ir baterijos sukurti veikiantį automobilį. 

Nuo jutiklio iki programavimo kerų – nuo lavos lempos iki mokslo vulkano. 

Edulandas kviečia 4–14 m.tyrinėtojus į STEAM būrelį, kuriame vaikai pasiners į robotikos ir programavimo kodo paieškas, kels hipotezes, atliks mokslinius eksperimentus, kurs ir išmėgins save STEAM dirbtuvių iššūkyje.

KAS YRA STEAM?

STEAM būrelis – tai tarpdisciplinė mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos, meno ir kitų sričių programa, kurios metu vaikai įgis inžinerijos, robotikos, programavimo, matematikos, gamtos ir istorijos mokslo žinių; gebės atpažinti ir kompleksiškai spręsti iškilusias problemas; ugdys kritinį, erdvinį, analitinį mąstymą, išprovokuos save būti kūrybingais ir mokysis dirbti komandoje. 

Šiuose užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau). 

Užsiėmimai ikimokyklinukams padeda pažinti ir atrasti mus supantį pasaulį.  Vaikai, naudodamiesi LEGO kaladėlėmis, konstruoja ir mėgina atkartoti pasaulyje aptinkamus objektus, buityje naudojamus prietaisus, gyvūnų ir architektūros figūras. 

Būrelyje vaikai:

  • Individualiai dirbda su Robotis Pets rinkiniais ir kuria pirmąsias judančias mechanizuotas konstrukcijas.  
  • Tyrinėja pasaulį ir atlieka mokslinius eksperimentus
  • Naudodami namuose randamas priemones įsitraukia į STEAM kūrybines dirbtuves
  • Lavina taktilinius įgūdžius, smulkiąją motoriką, kalbinius gebėjimus, mokosi skaičiuoti, susiduria ir mokosi išspręsti pirmąsias problemas, lavina socialinį ir emocinį intelektą. 

Būrelis skirtas ikimokyklinio (4–5 m.) amžiaus vaikams

Organizatorius

EDULANDAS

ORGANIZATORIUS
DAUGIAU

MES ESAME EDULANDAS Kūrybingų mokytojų organizacija, skatinanti ir padedanti vaikams patirti atradimo ir kūrybos džiaugsmą. Edulande, per žaidybinį ir patyriminį ugdymą, skatiname vaikus atsakymų ieškoti atraktyviuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose. Kartu su patyrusiais ir entuziazmo nestokojančiais mokytojais, vaikai pasineria į nuotykius būreliuose, stovyklose, edukacijose ar gimtadieniuose. KODĖL VERTA RINKTIS MUS? Parodysime vaikui, kad mokslas gali būti […]

Kaina : 37-40 EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai