Kodas 1918 (Lituanistinėms Europos mokykloms)

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Kodas 1918 (Lituanistinėms Europos mokykloms)

Kodas 1918 (Lituanistinėms Europos mokykloms)

Organizatorius

EDULANDAS

Kategorija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kviečiame Lietuvos valstybines šventes paminėti kartu!  VŠĮ “Edulando” komanda kviečia Europoje gyvenančius 6-13 metų lietuvius sudalyvauti nuotykių ir žinių pilnoje nuotolinėje Edulando STEAM edukacijoje. Šiuose užsiėmimuose: 

 

🧐Dalyvausime fantastinėje pasakoje apie kelionę į tarpukario Lietuvą, kuriuos metu atliksime painias ir interaktyvias istorines užduotis, sužinosime įdomių faktų apie to metu istorinius veikėjus politikus, kompozitorius, visuomenininkus. 

👩‍🔬Kviesime atlikti magišką eksperimentą, kuriuo metu su paprastomis, namuose randamomis priemonėmis, pagaminsime Lietuvos vėliavą

🧠Užsiėmimą užbaigsime sužaisdami smagų “Kahoot” protmūšį!

 

Nuotolinių edukaciniai užsiėmimų tvarkaraštis negalutinis, esant poreikiui, nuolat bus pildomas. Pasirinkus norimą laiką ir datą, reikia pasirinktą edukacijoje dalyvaujančių asmenų  kiekį. Viename sraute negali dalyvauti daugiau negu 30 asmenų. Edukacijų laikai nurodyti Lietuvos laiku  (GMT+2).  Užsiregistravę ir nusipirkę paslaugą, elektroniniu laišku gausite smulkesnę informaciją apie eksperimentui reikalingas priemones ir pačią edukaciją.

Organizatorius

EDULANDAS

ORGANIZATORIUS
DAUGIAU

MES ESAME EDULANDAS Kūrybingų mokytojų organizacija, skatinanti ir padedanti vaikams patirti atradimo ir kūrybos džiaugsmą. Edulande, per žaidybinį ir patyriminį ugdymą, skatiname vaikus atsakymų ieškoti atraktyviuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose. Kartu su patyrusiais ir entuziazmo nestokojančiais mokytojais, vaikai pasineria į nuotykius būreliuose, stovyklose, edukacijose ar gimtadieniuose. KODĖL VERTA RINKTIS MUS? Parodysime vaikui, kad mokslas gali būti […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Europa

Jūsų klausimai