Išleistuvių šventė vaikams (12-16 metų vaikams)

3val Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Išleistuvių šventė vaikams (12-16 metų vaikams)

Išleistuvių šventė vaikams (12-16 metų vaikams)

Organizatorius

Vinetu kaimas

Kategorija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Švęskite išskirtinai jūsų darželio grupės ar mokyklos klasės išleistuves kartu su Vinetu kaimo gentimi, kuri pasirūpins, kad jūsų šventė būtų įsimintina ir unikali visam gyvenimui !

Pažadink savyje ryžtingo kovotojo dvasią, pajausk pirmykštį pergalės skonį! Švęskite išleistuvių šventę aktyviai bei išskirtinai kartu su indėnų gentimi lankų mūšio kovoje.  Tai aktyvus, sportiškas ir azartiškas žaidimas, stiprinantis draugystės ryšius ir gebėjimus veikti komandoje. Sykiu jis provokuoja kurti savo mūšio strategiją bei taktiką, atskleisti lyderystės talentą.

Šventės programa: 

  • Susipažinimas su indėnų vadu, vado palaiminimas ir priėmimas į gentį.
  • Indėniškų vardų suteikimo ceremonija ir veidų piešimas indėnų raštais.
  • Lankų mūšio kovos su apmokymais. (Mūšio taisyklės labai paprastos: žaidėjai susiskirsto į dvi komandas, apsiginkluoja lankais, specialiomis saugiomis strėlėmis su paminkštintais galais, veido kaukėmis. Mūšio metu  šaudoma  į taikinius ir priešininkus.)
  • Drąsiojo indėno pasveikinimo ceremonija, kurios metu bus pasveikintas kiekvienas sėkmingai įveikęs visus išbandymus ir Vinetu kaimo vado palaimintas toliau tęs savo misiją mokslo ir žinių kelyje.
  • Bendras genties įsiamžinimas.

Kam skirta ?

Mokyklinio amžiaus vaikams, jų tėveliams, seneliams, broliams ir sesėms.

Kas įeina ?

Šventinė programa, Jums skirta teritorija su medine, didele pavėsine, stalais ir suolais, kepsninė, sporto ir žaidimų aikštelės, indėnų muziejaus ekspozicija, labirintų kelias, vietinių gyvūnų lankymas.

Kiek trunka ?

Programos trukmė 3 val su 30 min. pertrauka.  Bendras šventės laikas iki 21 val. arba atskiru susitarimu.

Koks dalyvių skaičius ?

iki 50 asmenų, vienos grupės vaikai, kartu su tėvais.

Organizatorius

Vinetu kaimas

ORGANIZATORIUS
DAUGIAU

Edukaciniai užsiėmimai, ekskursijos, šventės ir pramogos kartu su indėnais. Nakvynė ir poilsis autentiškose indėnų palapinėse Tipi. Organizuojame vandens žygius Minijos, Akmenos-Danės upėmis; Šaudymas iš lankų, spjaudyklių, kirvių, Tomahaukų mėtymas; Jodinėjimas žirgais; Indėnų Septynių sielos prakaitų pirtis-Inipi; Organizuojame šventes, renginius ir kitas pramogos vaikams, suaugusiems ir šeimoms. Vasaros stovyklos, kempingo paslaugos.

Kaina : ---

Skirta : Kūdikiai Vaikai

Vietovė : Klaipėda Kretinga

Jūsų klausimai