Dainralfas GYM

Nenurodyta

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Bushido treniruotės

Bushido treniruotės

Organizatorius

Dainralfas GYM

Kategorija

Kovos menai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sporto klubas "Dainralfas" treneriai savo kovotojams siekia įskiepyti samurajaus dvasią vadovaudamiesi bushido principais. Bushido – tai samurajų kodeksas atsiradęs Japonijoje prieš daugelį metų. Daugiausia pagrįstas Zen mokymu, bushido buvo sukurtas tam, kad padėtų samurajams suprasti ir įvaldyti savo prigimtį, mintis ir aplinką per savo patirtį. Taip pat susiformuoti tikslus ir jų siekti. Bushido sudaro septyni pagrindiniai principai:
 1. Siegi – teisingas sprendimas ir dorumas
 2. Yuki – drąsa ir didvyriškumas
 3. Jin – užuojauta ir geranoriškumas visiems
 4. Reigi – mandagumas ir teisingi veiksmai
 5. Makoto – teisingumas ir absoliutus nuoširdumas
 6. Meiyo – garbė ir šlovė
 7. Chugi – atsidavimas ir lojalumas
Kovos dvasia ir drąsa, be abejo, buvo pagrindinei bushido aspektai. Bet samurajaus bushido esmė buvo save išreikšti sunkumuose ir kovoje. Kiekvienas samurajus vadovaudavosi priimtomis mandagumo ir etiketo normomis, kad būtų dar labiau gerbiamas. Bushido padėdavo samurajams harmonizuoti kūną ir protą tam, kad pasiektų ramybę. Idėjos ir bushido kodeksas kuriais kažkada vadovavosi samurajai, dabar yra kovos menų filosofijos pagrindas ir turbūt didžiausia dovana kurią Japonija padovanojo pasauliui. Sporto klubas "Dainralfas" taip pat kviečia lankyti ir kitų kovos menų treniruotes:
 • Boksas;
 • Kikboksas;
 • MMA;
 • K-1.

Organizatorius

Dainralfas GYM

ORGANIZATORIUS
DAUGIAU

Sporto klubas „Dainralfas“ įsteigtas 1997 m. Kaune. Sporto klube kultivuojamos tokios sporto šakos kaip: boksas, kikboksas, bušido, dziudo, kultūrizmas.  Klubo nariai aktyviai dalyvauja ir patys organizuoja miesto, respublikos bei tarptautinius turnyrus. „Dainralfas“ bendradarbiauja su Lietuvos Kūno Kultūros Akademija (LKKA),  Kauno miesto sporto skyriumi, bokso ir bushido federacijomis, kultūrizmo – fitneso asociacijomis ir su kitais sporto klubais. Daug […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Suaugusieji Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai