Bricks 4 Kidz kodavimo užsiėmimai

Kita

kaina /
EUR

40 eur/ mėn.

Pradžia Užsiėmimai

Bricks 4 Kidz kodavimo užsiėmimai

Bricks 4 Kidz kodavimo užsiėmimai

Organizatorius

BRICKS 4 KIDZ LIETUVA

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Bricks 4 Kidz® edukacija su LEGO® mokytis S.T.E.M. (gamtos mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindų.

Edukacija pagrįsta Bricks 4 Kidz® patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus.

Naudojant LEGO® kaladėles, Bricks 4 Kidz® programos suteikia vaikams linksmų ir įdomių edukacinių žinių, kompleksiškai paruošia vaiką ateičiai. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą. 

Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis vaikai galės mėgautis LEGO® kaladėlėmis, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks 4 Kidz® modelius bei lavinti savo žinias mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse (S.T.E.M.) atlikdami eksperimentus ar kūrybines užduotis.

9-12 m. vaikams – vaizdo žaidimų kūrimas. Vaizdo žaidimai – bene populiariausias laisvalaikio praleidimas vaikams (ir nemažai daliai suaugusiųjų) jau kelis dešimtmečius. Visi svajoja turėti naujausią vaizdo žaidimų kompiuterį su naujausiais žaidimais. Kodėl nesukurus jo, lavinant savo kodavimo įgūdžius!

Jūsų vaikas išmoks vaizdo žaidimų programavimo tam pritaikytoje vartotojo sąsajoje. Jums reikia turėti tik kompiuterį, viskuo kitu pasirūpinsime mes!

55 min užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę.

Mėnesinis mokestis 40 eur.

Organizatorius

Bricks 4 Kidz® edukacija su LEGO® skirta mokyti S.T.E.M. (gamtos mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus. Edukacija pagrįsta Bricks 4 Kidz® patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus. Bricks 4 Kidz® yra ugdymo ir užimtumo sistema sukurta JAV, sėkmingai veikianti 47 šalyse jau daugiau nei 12 metų. Programa nuolat tobulinama ir papildoma pasitelkiant pasaulinę patirtį. Naudodamiesi LEGO® […]

Kaina : 40 eur/ mėn. EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Vilnius

Jūsų klausimai