Architektūros pradžiamokslis su Lego®.

1.5val

kaina /
EUR

40 eur/ mėn.

Pradžia Užsiėmimai

Architektūros pradžiamokslis su Lego®.

Architektūros pradžiamokslis su Lego®.

Organizatorius

BRICKS 4 KIDZ LIETUVA

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Bricks4Kidz® pristato architektūros pradžiamokslį su Lego®!

Bricks4kidz kviečia 1-4 kl vaikus dalyvauti virtualiuose užsiėmimuose, kurių tikslas – supažindinti vaikus su architekto karjera ir architektūros principais, konstruojant su LEGO®.

Pasitelkiant Bricks4kidz patentuotą metodiką projektu sieksime sudominti vaikus architektūra nuo ankstyvų dienų, įdomiai, linksmai ir per potyrį – konstruojant su Lego®.

Bricks 4 Kidz® edukacija su LEGO® skirta mokyti S.T.E.M.,o architekto specialybė puikiai apjungia tiksliuosius mokslus. Mokytojų pagalba vaikai galės susipažinti su architektūros principais ir architekto darbu per teorines ir praktines užduotis.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę po 1 val 30 min. Mėnesinio abonemento kaina 40 eur.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

Organizatorius

Bricks 4 Kidz® edukacija su LEGO® skirta mokyti S.T.E.M. (gamtos mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus. Edukacija pagrįsta Bricks 4 Kidz® patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus. Bricks 4 Kidz® yra ugdymo ir užimtumo sistema sukurta JAV, sėkmingai veikianti 47 šalyse jau daugiau nei 12 metų. Programa nuolat tobulinama ir papildoma pasitelkiant pasaulinę patirtį. Naudodamiesi LEGO® […]

Kaina : 40 eur/ mėn. EUR

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Vilnius

Jūsų klausimai