Aplikacijų kūrimas | 15 – 16 m.

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Aplikacijų kūrimas | 15 – 16 m.

Aplikacijų kūrimas | 15 – 16 m.

Organizatorius

CodeAcademy Kids

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Programos metu moksleiviai mokysis vienos populiariausių programavimo kalbų JavaScript bei kurs mobilias aplikacijas, mokysis animuoti elementus bei kurs įvairias aplikacijas. Kalbėsime apie įdėjų generavimą ir plėtojimą bei streso ir laiko valdymą. Lavinsime logiką, verslumą, komandinį darbą bei analizuosime rinkos tendencijas.

 

Ko tikėtis iš būrelio?

 

LYDERYSTĖ

 

Projektų kūrime labai svarbi empatiška lyderystė, kurios pagalba galima geriau suprasti, išklausyti, patarti sprendžiant įvairius klausimus.

 

KOMANDINIS DARBAS

 

Darnus komandinis darbas organizacijai ar komandai padeda nuveikti daugiau, nei grupei žmonių, kurie nori tenkinti tik savo asmenines ambicijas.

 

KOMPIUTERINIS MĄSTYMAS

 

Tai - problemų sprendimo metodas, apimantis problemų ir jų sprendimų išraišką tokiu būdu, kurį galėtų vykdyti kompiuteris.

 

LOGIKA

 

Programavimo principai yra taikomi ir kasdieniame gyvenime: duomenys, veiksmų seka, sąlygos, veiksmų apibendrinimas bei kartojimas. Tokiu būdu lavinamas mąstymo procesas bei aštrinama logika.

 

VERSLUMAS

 

Verslumo pamokose moksleiviai sužino kaip įgyti dalykinių kompetencijų reikalingų darbui versle, suteiksime mokiniams žinių, kurios padės ateityje įprasminti savo idėjas ir pasirinktą profesiją.

 

Programa

 

I trimestras

 

Vyriausiems moksleiviams skirta programa prasidės nuo susipažinimo su mobiliųjų aplikacijų kūrimo principais. Trimestro eigoje mokysimės Javascript programavimo kalbos pagrindus ir kursime internetinį puslapį apie savo mėgstamą žaidimą.

 

II trimestras

 

Antrojo trimestro metu moksleiviai pradės mokytis programuoti naudojant React karkasą, kuris gerokai palengvina programavimo procesą ir leidžia dažniausias funkcijas įdiegti greičiau ir paprasčiau. Mokysis animuoti elementus bei kurs įvairias aplikacijas. Kalbėsime apie įdėjų generavimą ir plėtojimą bei streso ir laiko valdymą.

 

III trimestras

 

Mokslo metus baigsime susipažindami su duomenų bazėmis ir programų struktūromis. Mokysimės kurti internetinius puslapius su turinio valdymo sistema Wix. Spręsime matematinius ir loginius uždavinius, tobulinsime komandinio darbo įgūdžius bei anglų kalbos žinias. Trečiojo trimestro pabaigoje kursime baigiamuosius darbus - tris skirtingus projektus ir apibendrinsime metų pasiekimus.

 

Technologijos

 

Moksleiviai mokysis programuoti JavaScript bei panaudoti React karkasą.

 

Organizatorius

CodeAcademy Kids – tai programavimo akademija 5 – 18 metų moksleiviams. Įkūrėme ją, siekdami šiuolaikinio mokinio laiką, praleidžiamą prie kompiuterio, paversti efektyviu. 📈 Kurdami savo programas analizuojame dabartinių moksleivių interesus, jų būdo bruožus, laisvalaikio leidimo būdus ir kt., o tai padaro mūsų mokomąją medžiagą ne tik išskirtine, bet ir itin įdomia mūsų moksleiviams. 💡 Užsiėmimų […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai