AIKIDO DOJO „SŪKURYS“

PARAŠYKITE

1

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

Pradžia Organizatoriai

AIKIDO DOJO „SŪKURYS“

Prano Golovač (1966–2017) įkurta Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ yra viena seniausiai gyvuojančių aikido organizacijų Lietuvoje. Per daugiau nei 20 „Sūkurio“ gyvavimo metų čia aikido treniravosi šimtai suaugusiųjų, paauglių ir vaikų, išugdyta daugiau nei 50 juodojo diržo meistrų.


„Sūkurio“ instruktoriai daugiau nei 10 metų kasmet stažuojasi Pasauliniame Aikido Centre Japonijoje, vadinamame „Hombu Dojo“. Jau penkerius metus iš eilės „sūkuriečiai“ yra kviečiami atstovauti Lietuvą Visos Japonijos Aikido Festivalyje – pagrindiniame Japonijos ir pasaulio aikido renginyje, kuriame pasirodo garsiausi Japonijos aikido meistrai bei kviestinių šalių atstovai.


Asociacijos nariai bei treneriai reguliariai tobulina savo įgūdžius meistro Shigeru Sugawara (7 Dan) bei kitų meistrų seminaruose Lietuvoje, Japonijoje, Rusijoje bei kitose šalyse. Kasmet vykstama į Aikido Aikikai Hombu Dojo (Japonija) stažuotę. Stažuotės metu „Sūkurio“ treneriai ir nariai kasdien treniruojasi pas pasaulinio lygio meistrus ir žinoma pas Aikido Hombu Dojo vadovą Moriteru Ueshiba bei Dojo-cho Mitsuteru Ueshiba. Sūkuriečiai nuo 2014 metų kasmet atstovauja ir garsina Lietuvą „Visos Japonijos Aikido Festivalyje“ – pagrindiniame Japonijos ir pasaulio aikido renginyje, kuriame pasirodo garsiausi Japonijos aikido meistrai bei kviestinių šalių atstovai. Šis renginys sulaukia daugiau kaip 10 000 dalyvių iš viso pasaulio.

Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“ – tai mokykla, kur kiekvienas gali praktikuoti Aikido, gilintis į techninius ir dvasinius šio unikalaus kovos meno principus, ugdyti savo fizinį pajėgumą, valią ir plėsti pasaulėžiūrą. Čia jūs išmoksite ne tik apsiginti, bet ir judėjimo technikos, taisyklingo kvėpavimo, dėmesio koncentruovimo bei atsipalaidavimo, vystysite kūno koordinaciją ir laikyseną.  Čia rasite veiklą sau, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar fizinio pasirengimo. Jūsų vaikai jau nuo šešerių metų ras bendraminčių, mokysis būti savarankiški bei sustiprės fiziškai. Jei Jūs garbaus amžiaus ir norite pasijusti pora dešimčių metų jaunesni, nenorite siekti sportinių aukštumų ir saugote savo sveikatą, aikido tikrai jums. Siekiantiems pasiekti meistriškumo lygį ir įgyti mokinio Kiu laipsnį bei meistro Dan laipsnį, Jums padės visa tai pasiekti ir įgyvendinti mūsų asociacijoje dirbantys patyrę treneriai, per daugiau nei 10 metų sukaupę didžiulę patirtį treniruojant Aikido. Mūsų treneriai ir instruktoriai turi pedagoginį išsilavinimą, yra kompetentingi ir išmanantys savo specialybę bei pripažinti ir patvirtinti Pasaulinio Aikido Centro „Hombu Dojo“, Tokijuje (Japonija).

Aikido treniruotės vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Užsiėmimas
KAINA

Aikido užsiėmimai

EUR 50 Eur/asm.

DAUGIAU

El paštas : info@aikidosukurys.lt

Tel. : +370 656 45268

WWW : http://www.aikidosukurys.lt/

Vietovė : Lazdynų g. 28A-6, Vilnius, LT-04130

Susisiekite