Robotikos užsiėmimai vaikams ir paaugliams

Smalsusvaikas.lt

01 balandžio 2020

Komentarų: 0

Pradžia Būreliai / mokyklėlės

Robotikos užsiėmimai vaikams ir paaugliams

Vis labiau internetinei erdvei tampant neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi, naujoji karta turi prisitaikyti ir išmokti, kaip jie gali pakeisti savo pasaulį. Štai kodėl kompiuterinė inžinerija vaikams siūlo įvairius užsiėmimus ir edukacijas, kuriomis gali mėgautis bet kokio amžiaus vaikai. Robotikos stovyklos ir klasės suteikia galimybę pasinerti į robotikos pasaulį ir ištirti, kaip kompiuterių programavimas ir robotų dizainas gali išspręsti dideles ir mažas gyvenimiškas problemas!

Robotikos užsiėmimų privalumai.

Robotikos užsiėmimai vaikams ne tik padeda įgyti mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias, bet ir ugdo moksleivių komandos formavimo įgūdžius, kai jie stengiasi įvykdyti įdomius iššūkius drauge su bendraminčiais. Šie bendradarbiavimo įgūdžiai yra būtini siekiant žmogui tapti sėkmingu, nesvarbu, kokias veiklas jis pasirinks ateityje.

Robotikos akademija

Kiti privalumai:

1) Tobulinami kūrybinio mąstymo įgūdžiai.

2) Tobulinami socialiniai įgūdžiai.

3) Tobulinami problemų sprendimo įgūdžiai.

4) Tobulinami programavimo įgūdžiai.

Nesvarbu, ar turite sūnų, lankantį mokyklą, ar dukrą, kuriai dar tik šešeri metai, robotikos užsiėmimais gali mėgautis skirtingo amžiaus vaikai Lietuvoje. Užsiėmimuose tam naudojami specialūs inžinerijos mokomieji rinkiniai, tokie kaip LEGO robotai, kad sukurtų puikų linksmybių ir vaizduotės derinį, kuris gali padėti išplėsti jūsų mažojo vaiko kūrybingumą.

Šiuolaikinė inžinerija vaikams didžiuojasi siūlydama platų unikalių, mokomųjų ir stimuliuojančių robotikos programų spektrą jauniems inžinieriams. Pradėję inžinerinio projektavimo procesą, vaikai dirba komandose, kad suprojektuotų, sukonstruotų, išbandytų ir modifikuotų savo pačių sukurtus robotus! Naudojami naujausi mokymo rinkiniai, atitinkantys inžinierių ir mokslininkų realybėje naudojamą programavimo kalbą, kad kūrybingi protai galėtų išbandyti matematines idėjas, kompiuterio programavimą ir komandinį darbą.

Robotikos mokyklos / užsiėmimai visoje Lietuvoje:

robotikos būreliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *