Koks sporto būrelis tinkamiausias šių dienų berniukui?

Smalsusvaikas.lt

11 gruodžio 2019

Komentarų: 0

Pradžia Būreliai / mokyklėlės

Koks sporto būrelis tinkamiausias šių dienų berniukui?

Visi tėvai siekia savo sūnus užauginti sveikais ir stipriais vyrais. Šiais technologijų laikais to padaryti neįmanoma be sporto. Pradėję ieškoti tinkamiausio, daugelis pasimeta. Norėdami nesigailėti dėl pasirinkimo, turėtumėte išsamiai susipažinti su kiekvienos sporto šakos privalumais ir trūkumais.

Komandinio sporto būreliai vaikams

Futbolo būrelis vaikams.

Daugelis berniukų negali gyventi be kamuolio. Nors Lietuvoje antrąja religija vadinamas krepšinis, tačiau ne ką mažiau yra ir gabių mažųjų futbolininkų. Šiais laikais futbolas gali tapti ne tik tramplinu į didijį sportą, bet ir mėgstama laisvalaikio forma. Futbolo būrelyje berniukai lavina greitį, ištvermę, reakciją. Mažieji futbolininkai mokosi bendrauti komandoje, susidraugauti, išlieti neigiamas emocijas, siekti bendrų tikslų. Stiprėja regėjimas, raumenų ir kaulų sistema. Šioje sporto šakoje nereikia brangios įrangos.

Tinklinio būrelis vaikams.

Tinklinis yra idealus pasirinkimas vaikui, kuriam reikia gerinti laikyseną, treniruoti akių raumenis ir sąnarių judrumą. Jis ugdo sugebėjimą šokinėti, smūgio jėgą, reakciją. Žaisdamas jį vaikas tiesiogiai nekontaktuoja su priešininkais, todėl susižalojimo rizika yra minimali.

Krepšinio būrelis vaikams.

Krepšinio žaidimo išskirtinumas yra tas, kad žaidimas lavina ne tik fizinius, bet ir protinius gebėjimus. Žaisdami vaikai ugdo loginį mąstymą, mokosi išeiti iš sudėtingų situacijų net ir aikštelės ribų. Ekspertai pataria leisti vaiką mokytis krepšinio, kai jam sukaks 7-9 metai.

bureliai berniukams

Individualaus sporto būreliai vaikams.

Plaukimo būrelis vaikams.

Plaukimas yra ne mažiau populiari sporto šaka Lietuvoje. Ypač šiuo laikotarpiu plaukimas išgyvena atgimimą. Vaikai gali puikiai mokytis plaukti nuo 4-5 metų. Plaukimas teigiamai veikia nervų sistemą, kraujotaką ir raumenų bei kaulų sistemą. Ypač rekomenduojama lankyti užsiėmimus baseine sergant skolioze, nutukimu, trumparegyste. Plaukiojimas padės vaikui atsikratyti streso po pamokų. Tai idealus sportas tiems, kuriems neleidžiama užsiimti kitokio tipo fizine veikla.

Kovos menų būrelis vaikams.

Karatė, dziudo ir kiti kovos menų būreliai ugdo vaiko kovinę dvasią, tačiau tuo pačiu ir griežtai disciplinuoja. Čia ugdomas loginis mąstymas ir kūno judesių koordinacija, stiprinamos raumenų ir kaulų sistemos.

Apibendrinant galima teigti, kad minėtos sporto šakos yra biudžetinės ir nereikalauja didelių finansinių investicijų iš tėvų. Viskas, ko reikia vaikui, yra sportinė apranga.

Mokykleles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *