Kalėdinės edukacinės programos darželių ir mokyklų grupėms

Smalsusvaikas.lt

06 lapkričio 2019

Komentarų: 0

Pradžia Edukacijos

Kalėdinės edukacinės programos darželių ir mokyklų grupėms

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. Vaikai su nekantrumu laukia ne tik išsvajotų dovanų, bet ir smagiausių švenčių darželyje ar mokykloje. Tad kokios Kalėdinės edukacinės pramogos populiariausios ir ką siūlo organizatoriai moksleiviams bei darželinukams?

Ką vaikams reiškia Kalėdos?

Vaikams Kalėdos reiškia ne mažiau, nei suaugusiems.O kai kuriems iš jų Kalėdos – tai ne tik eglutė, dovanos ir šventinis stalas, bet ir kažkokia svarbi gyvenimo istorija. Visi tėvai nori, kad šią šventę jų vaikai atsimintų ilgai, ji suteiktų vaikams džiaugsmo. Vaikus reikia įtraukti į pasiruošimo šventei darbus. Pirmiausia papasakokite jiems Kalėdų šventės atsiradimo istoriją, vėliau kartu sudarinėkite šventinio stalo meniu, pirkite produktus, padėkite vaikams parengti šventinius pasirodymus. Dovanomis, aišku, pasirūpins Kalėdų Senelis. Na, o pramogos? Pramogas rinkitės atsakingai, aptardami su savo vaikais.

Kalėdos darželyje

Kalėdos darželyje.

Lietuvos darželiuose Kalėdų šventės jau tapo šiuolaikiškos ir nepriekaištingai suplanuotos. Įstaigos darbuotojai, kartu su vaikais paruošia programą, kurios su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Jau tapo tradicija, kad šioje šventėje apsilanko ir Kalėdų Senelis. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą ir nenusivilti?

1) Pasidomėkite Kalėdų Senelio teikiamų paslaugų kokybe. Daugelis jų turi ne vienerių metų patirtį ir savo vykdomos veiklos įrašų, kuriuos publikuoja socialiniame tinkle arba internetinėje svetainėje.

2) Senelis, kuris laisvai geba dainuoti ar groti instrumentu, visuomet bus pranašesnis prieš tik užimtumo programą siūlantį Senelį.

3) Susitikimo datą ir laiką rezervuokite iš anksto (dažnai Kalėdų Senelis užsakomas viso darželio grupėms ir visai dienai), taip būsite tikri, kad Kalėdų Senelio planai nepasikeis.

Kalėdos mokykloje.

Kad ir kaip būtų gaila, tačiau tik dalis vaikų, kurie lanko mokyklą, vis dar tiki Kalėdų Seneliu. Tad ir šventines pramogas tenka rinktis sudėtingesnes ir įdomesnes. Daugelyje mokyklų organizuojami Kalėdiniai vakarai, tačiau jau nemažai įstaigų ir vaikų klasių renkasi Kalėdų edukacinius užsiėmimus. Jų metu ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir pakeičia aplinką, sužino, išmoksta, susipažįsta. Kalėdinių vainikų pynimo idėjos, kūčiukų kepimo pramogos, galimybė pamatyti sniego rogių kinkinius – visa tai lengvai prieinama kiekvienam Lietuvos mokyklos moksleiviui.

Pateikiame detalų Kalėdinių edukacijų mokykloms ir darželiams sąrašą:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *