Edukaciniai užsiėmimai moksleivių grupėms

Smalsusvaikas.lt

08 spalio 2019

Komentarų: 0

Pradžia Būreliai / mokyklėlės

Edukaciniai užsiėmimai moksleivių grupėms

Edukaciniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams – puiki alternatyva klasės ar darželio grupės išvykoms, ekskursijoms, kada vaikai ne tik pamato, bet ir patys gali realiai susipažinti su naujais potyriais ar galimybėmis.

Edukacinės programos dažniausiai skirstomos pagal vaikų amžių.

Lavinančios ir daugiau fizinio aktyvumo suteikiančios programos yra skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams. Paaugliams – sudėtingesnės, kartais net susijusios su jų mokymosi medžiaga. Mokyklinio amžiaus vaikams tai padeda įtvirtinti turimas žinias, realybėje susipažinti su vadovėliuose girdėta teorija, pateikiama naujos papildomos informacijos.

Edukaciniai užsiėmimai vaikams

 

Teminiai edukaciniai užsiėmimai

Plati teminių edukacinių užsiėmimų pasiūla Lietuvoje leidžia rinktis skirtingų sričių edukacinius užsiėmimus: susipažinti su senovės baltų amatais, sužinoti lamų auginimo subtilybes, išbandyti vandenlenčių ar šunų rogių kinkinius, prisiliesti prie neatrastų visatos kampelių. Populiarūs Kalėdiniai bei aktyvių vasaros pramogų edukaciniai užsiėmimai.

Edukaciniai užsiėmimai muziejuose

Lietuvoje turime daug muziejų, kurie mielai laukia vaikų iš ugdymo įstaigų, yra parengę šiuolaikiškus informacinius stendus ir informaciją pateikia įdomiai bei įsimintinai skirtingo amžiaus vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *