Kodas: 1918 (istorinės dirbtuvės)

Kita

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Kodas: 1918 (istorinės dirbtuvės)

Kodas: 1918 (istorinės dirbtuvės)

Organizatorius

EDULANDAS

Kategorija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lietuvos valstybines šventes paminėkime kartu! Kviečiame 6-12 metų vaikus sudalyvauti nuotykių ir žinių pilnose nuotolinėse Edulando STEAM dirbtuvėse

🧐 Dalyvausime fantastinėje pasakoje apie kelionę į tarpukario Lietuvą, kuriuos metu atliksime painias ir interaktyvias istorines užduotis, sužinosime įdomių faktų apie to metu istorinius veikėjus politikus, kompozitorius, visuomenininkus. 

👩‍🔬 Kviesime atlikti magišką eksperimentą, kurių metu su paprastomis, namuose randomis priemonėmis, pagaminsime Lietuvos vėliavą.

🧠 Užsiėmimą užbaigsime sužaisdami smagų “Kahoot” protmūšį!

 

Kas  yra  STEAM ugdymas? 

STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu.TodėlSTEAMbūrelyjedėmesyssutelkiamasne į teorijos, bet į kūrybiškumo,problemų sprendimo,praktinį, žaidimaisirtyrinėjimaisgrįstamokymą (oišmėginuspatiems,teoriją suprastidarosikur kas paprasčiau).  

 

Dirbtuvių vieta: “Zoom” platforma
Visas dirbtuvėms reikiamas priemones rasite namuose.
Trukmė: 60 min. 

Organizatorius

EDULANDAS

ORGANIZATORIUS
DAUGIAU

MES ESAME EDULANDAS Kūrybingų mokytojų organizacija, skatinanti ir padedanti vaikams patirti atradimo ir kūrybos džiaugsmą. Edulande, per žaidybinį ir patyriminį ugdymą, skatiname vaikus atsakymų ieškoti atraktyviuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose. Kartu su patyrusiais ir entuziazmo nestokojančiais mokytojais, vaikai pasineria į nuotykius būreliuose, stovyklose, edukacijose ar gimtadieniuose. KODĖL VERTA RINKTIS MUS? Parodysime vaikui, kad mokslas gali būti […]

Kaina : ---

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Šiauliai Vilnius

Jūsų klausimai