Life is Life jėgos aitvarų mokykla

PARAŠYKITE

1

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

Pradžia Organizatoriai

Life is Life jėgos aitvarų mokykla

Jėgos aitvarų - kaitų sportas 

Kaitavimas - tai nevaržomos laisvės pojūtis. Išmokti valdyti jėgos aitvarą reiškia išmokti suprasti gamtos dėsnius, ugdyti kritinį mąstymą bei koordinaciją. 

Šis sportas nereikalauja ypatingo fizinio pasirengimo tad pradėti gali bet kas.  Kaitų sportas susideda iš didelio jėgos aitvaro, kuris traukia žmogų vandens, sniego ar kitu paviršiumi, kai žmogus yra prisisegęs prie jėgos aitvaro juosmenine trapecija bei ant kojų dėvi vandenlentę (kaito lentą) arba snieglentę.

2001 metais vos keletas entuziastų Lietuvoje pradėjo domėtis jėgos aitvarų - kaitavimo sportu, tačiau kaip ir visame pasaulyje, ši sporto šaka sparčiai išpopuliarėjo. Lietuva  turi labai unikalių vietų, o Svencelė, dėl negilių marių ir palankaus vėjo, yra puiki vieta pradėti mokytis kaituoti.

Mokykla

Life is Life – tai populiariausia Lietuvoje jėgos aitvarų mokykla su geriausia kaitavimo įranga, profesionaliais instruktoriais, kurie moko pagal tarptautinius IKO kokybės standartus. Mokykla jėgos aitvarų valdymo mokina  saugiai, greitai, nuosekliai, įdomiai, nuoširdžiai. Instruktoriai bus ne tik mokytojais, tačiau taps ir Jūsų naujais gerais draugais. 

Sėkmingai mokome kaituoti vaikus ir jaunuolius nuo 11 metų. Didžiuojamės laimingų mokinių atsiliepimais bei rekomendacijomis.

Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Užsiėmimas
KAINA

Jėgos aitvarų valdymo – kaitavimo pamokos

EUR 250 Eur/asm.

DAUGIAU

El paštas : kaitumokykla@gmail.com

Tel. : +37062637975

WWW : https://kaitumokykla.lt/

Vietovė : Svencele, Klaipėdos Apskritis, Lithuania

Susisiekite