3

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

JANIDA yra edukacinių, inovatyvių priemonių vaikams tiekėjas visoje Lietuvoje. Vaikų lavinimo įstaigoms mes siūlome tik aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančius žaislus, kurie skirti naudoti lavinimo procese tam, jog vaikai galėtų kokybiškai augti, tobulėti, judėti ir džiaugtis.

Mūsų šūkis – Judėti, Atrasti, Naudoti, Išmokti, Dalintis ir Augti kartu su mumis – JANIDA. Sekame pasaulio naujoves, tad būkite tikri – apie jas iš mūsų sužinosite pirmieji!

Mūsų tikslas – kūrybiškai užpildyti ikimokyklinio amžiaus ir vyresnių, sveikų ir turinčių specifinių poreikių vaikų žaidimų aplinką, kurioje jie galėtų saugiai augti ir tobulėti, įgyti reikalingų žinių.

Dirbame visoje Lietuvoje su švietimo įstaigomis, vaikų dienos centrais, individualiais klientais. Pas mus rasite visko, ko gali prireikti įrengiant vaikų darželį –  ne tik įdomių niekur nematytų žaislų, kurie lavina ir skatina kurti,  bet taip pat ir balansavimo, vaizdinės stimuliacijos priemonių (šviesos stalų, projektorių, pluoštų), lietimo taktilinės įrangos ir daug kitų naudingų priemonių. Pasiūlysime pagalbą ieškant meistrų darželio patalpoms įrengti, sudarysime būtiniausių žaislų ir žaidimų sąrašą.

Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Užsiėmimas
KAINA

VAIKŲ EMOCINIO INTELEKTO UGDYMAS PER JUDESIO ŽAIDIMUS IR MENINĘ TERAPIJĄ, SEMINARAS (vaikams ir pedagogams)

EUR 600

DAUGIAU

“UGDOMOSIOS IR TERAPINĖS PRIEMONĖS FORMUOJANT EMOCIŠKAI PALANKIĄ UGDYMO APLINKĄ” SEMINARAS (vaikams ir pedagogams)

EUR 500

DAUGIAU

EDUKACIJA VAIKŲ EMOCINĖS SVEIKATOS STIPRINIMUI

EUR 110

DAUGIAU

El paštas : info@janida.lt

Tel. : +370 604 03176

WWW : http://www.zaislai.janida.lt/

Vietovė : Vilnius, Antakalnis

Susisiekite