Aktyvuko akademija

PARAŠYKITE

0

Užsiėmimai

0

SEKĖJAI

0

ĮVERTINIMAS

Pradžia Organizatoriai

Aktyvuko akademija

Aktyvuko akademijos veikla yra orientuota į šiuolaikišką vaikų edukaciją, sportinę bei fizinę veiklą. Akademija pasižymi integruotu interaktyvumu bei inovatyviais sprendimais. Unikalia programa siekiama visapusiškai ugdyti vaikus, gerinti jų fizinę ir protinę sveikatą bei prisidėti prie mokslo pasiekimų gerinimo.

 

Edukaciniai užsiėmimai

 

Aktyvuko Akademijos veikloje gausu įtraukiančių pamokėlių vaikams, jų tėvams ir mokyklos bendruomenei. Pamokėlėse kalbama apie fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, jos teikiamus privalumus kūnui, protui bei mokymosi rezultatams. Organizuojami bendri susibūrimai mokyklose ir virtualūs susirinkimai su mokiniais bei jų tėvais. Aktyvukas savo specialių transliacijų metu taip pat dalinasi ir puikiais receptais bei fiziniais pratimais.

 

Interaktyvios treniruotės

 

Aktyvuko misija yra susijusi su vaikų fiziniu ugdymu, todėl viena iš jos tikslų yra lavinti vaikų fizines ir kognityvines galias per judesį, pasitelkiant Lietuvos sporto, visuomenės sveikatos ir neuropedagogikos mokslininkų žinias. Vienas iš šios akademijos planų – rengti specialias treniruotes vaikams mokyklose, popamokinio užimtumo tikslais. Treniruotės lavina vaikų fizines ypatybes: koordinaciją, reakciją, vikrumą, ištvermę, jėgą, motoriką, lankstumą. Tuo pačiu – ir vaikų protines ypatybes bei komandiškumą: greitą sprendimų priėmimą, atsakomybę už savo veiksmus, ilgalaikę ir trumpalaikę atmintį, savireguliaciją bei sąžiningo bendradarbiavimo principus.

 

Mitybos planai

 

Aktyvuko Akademijoje veiklą vykdo profesionalūs mitybos mokslininkai, kurie gali parengti tėvams sezonines rekomendacijas kaip organizuoti vaikų maitinimą pusryčių, pietų bei vakarienės metu. Esant poreikiui, suteikiama galimybė įsigyti specialiai parengtus individualius mitybos planus, skirtus vaikams.

Sekėjų nerasta
Įvertinimų nerasta
Any courses assigned

El paštas : labas@aktyvukas.lt

Tel. : +37060828933

WWW : https://aktyvukas.lt/

Vietovė : Vilnius

Susisiekite