Naujienos
6 Lap

Kalėdinės edukacinės programos darželių ir mokyklų grupėms

Nenumaldomai artėja gražiausios metų šventės. Vaikai su nekantrumu laukia ne tik išsvajotų dovanų, bet ir smagiausių švenčių darželyje ar mokykloje. Tad kokios Kalėdinės edukacinės pramogos populiariausios ir ką siūlo organizatoriai moksleiviams bei darželinukams?

DAUGIAU
17 Spa

Būreliai vaikams ir paaugliams 2020

Jau ankstyvajame vaiko gyvenimo laikotarpyje svarbu pastebėti pirmuosius vaiko gabumus, juos ugdyti ir puoselėti.  Tai nėra tiesiog vaiko lankymasis keliuose būreliuose. Jokiu būdu tai neturi būti našta vaikui, o Jums – pareigos ,,atlikimas“. Būrelis vaikui turi būti ne tik naudingas, bet ir įdomus, linksmas, pozityviai nuteikiantis.

DAUGIAU
15 Spa

Kompiuteriniai žaidimai mokykloje – ar juos toleruosime?

Ruduo – įtemptas metas tiek tėvams, tiek vaikams. Nauji tvarkaraščiai, pirkiniai ir, žinoma, naujas būrelių sezonas. Per vasarą ne vienas vaikas pameta seną hobį ir atranda naują. Nuo 2018-ųjų, kai ėmė sparčiai pigti išmanieji telefonai, daugelis tėvų pirko juos ir savo vaikams. Tai privedė prie to, kad vaikams telefonas tapo ne tik susisiekimo, bet ir […]

DAUGIAU
8 Spa

Edukaciniai užsiėmimai moksleivių grupėms

Edukaciniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams – puiki alternatyva klasės ar darželio grupės išvykoms, ekskursijoms, kada vaikai ne tik pamato, bet ir patys gali realiai susipažinti su naujais potyriais ar galimybėmis.

DAUGIAU
26 Rgs

Motus šokio mokykla

Jūsų vaikas mėgsta šokti, nori išbandyti kuo daugiau šokio stilių, įgyti daug žinių, dalyvauti seminaruose su profesionaliais šokio pasaulio šokėjais ir mokytojais? Motus choreografijos mokykla kviečia prisijungti prie mūsų komandos!

DAUGIAU
16 Rgs

Karate treniruotės vaikams

Karatė mokymai teikia daug naudos mažiems vaikams. Fizinio pasirengimo pratimai, proto ir kūno koordinacija bei, svarbiausia, savidisciplina, yra tik keletas kovos menų bruožų, kuriuos įgyja vaikas, lankydamas karate treniruotes.

DAUGIAU
16 Rgs

Vaikų joga

Jogos užsiėmimai vaikams turėtų būti kiekvienoje mokykloje privaloma disciplina. Šiame straipsnyje sužinosite kodėl.

DAUGIAU
16 Rgs

Gimnastikos užsiėmimai vaikams ir paaugliams

Jei manote, kad gimnastika tinka tik profesionaliems sportininkams, o ne vaikams, tikrai labai klystate. Vaikams tai gali būti labai naudinga, nesvarbu, ar jie pateks į didžiąją lygą, ar ne. Tai suteikia puikią fizinio, protinio ir socialinio vystymosi galimybę, o gimnastika yra viena iš tokių meninių sporto šakų, kurioje galima padėti Jūsų vaikui įvairiais būdais.

DAUGIAU
9 Rgs

Anglų kalbos pamokos vaikams

Šiandien klausimas, kodėl reikia mokytis anglų kalbos, yra šiek tiek keistas. Tiesiog atsakymas į jį prilygsta atsakymui į klausimą, kodėl reikia mokytis matematikos ar fizikos. Tai taip pat svarbu, kaip teisingai kalbėti, skaityti ir rašyti lietuviškai.

DAUGIAU
3 Rgs

Atranka į teatro studiją „Jaunieji kūrėjai“

Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“ ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu? Rugsėjo 16 d. 17:30 lauksime jaunųjų aktorių ATRANKOJE.

DAUGIAU