Naujienos
16 Rgs

Karate treniruotės vaikams

Karatė mokymai teikia daug naudos mažiems vaikams. Fizinio pasirengimo pratimai, proto ir kūno koordinacija bei, svarbiausia, savidisciplina, yra tik keletas kovos menų bruožų, kuriuos įgyja vaikas, lankydamas karate treniruotes.

DAUGIAU
16 Rgs

Vaikų joga

Jogos užsiėmimai vaikams turėtų būti kiekvienoje mokykloje privaloma disciplina. Šiame straipsnyje sužinosite kodėl.

DAUGIAU
16 Rgs

Gimnastikos užsiėmimai vaikams ir paaugliams

Jei manote, kad gimnastika tinka tik profesionaliems sportininkams, o ne vaikams, tikrai labai klystate. Vaikams tai gali būti labai naudinga, nesvarbu, ar jie pateks į didžiąją lygą, ar ne. Tai suteikia puikią fizinio, protinio ir socialinio vystymosi galimybę, o gimnastika yra viena iš tokių meninių sporto šakų, kurioje galima padėti Jūsų vaikui įvairiais būdais.

DAUGIAU
9 Rgs

Anglų kalbos pamokos vaikams

Šiandien klausimas, kodėl reikia mokytis anglų kalbos, yra šiek tiek keistas. Tiesiog atsakymas į jį prilygsta atsakymui į klausimą, kodėl reikia mokytis matematikos ar fizikos. Tai taip pat svarbu, kaip teisingai kalbėti, skaityti ir rašyti lietuviškai.

DAUGIAU
3 Rgs

Atranka į teatro studiją „Jaunieji kūrėjai“

Teatro studija „Jaunieji kūrėjai“ ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu? Rugsėjo 16 d. 17:30 lauksime jaunųjų aktorių ATRANKOJE.

DAUGIAU
3 Rgs

Šokių pamokos vaikams!

Renkantis užklasinės veiklos tipą, mergaičių tėvai dažnai nori, kad dukros lankytų šokio pamokas ir baleto užsiėmimus, skirtingai nei daugelio berniukų tėvų, kurie prioritetą teikia krepšinio, futbolo ar karate užsiėmimams. Tačiau šokiai tinka visiems vaikams.

DAUGIAU
9 Rgp

Krepšinio treniruotės vaikams

Krepšinio tradicijos Lietuvoje labai senos ir dažnai tai vadinama net mūsų šalies antrąja religija. Tad daugelis tėvelių slapta pasvajoja, kad jų vaikai taptų garsiais ir perspektyviais krepšininkais.

DAUGIAU
18 Bir

ATSAKINGAI PASIRŪPINKIME VAIKŲ PAPILDOMU UŽIMTUMU

Pasitikus naujuosius mokslo metus, vėl ir vėl ne vienas tėvelis susimąsto ne tik apie naujus iššūkius ugdymo įstaigose, bet ir galimybę puoselėti ir tobulinto jo vaiko gabumus, padėti atsiskleisti dar neatrastam talentui.

DAUGIAU
18 Bir

KAIP PADĖTI VAIKUI PASIRINKTI TINKAMĄ BŪRELĮ/MOKYKLĖLĘ?

Jei Jūsų vaikui sunkiai sekasi susirasti draugus darželyje ar mokykloje yra puiki išeitis: mokyklėlė ar būrelis, kur susirenka bendrus pomėgius turintys vaikai. O gal pastebite neeilinius savo vaiko gabumus? Norite padėti jiems atsiskleisti? Dabar Lietuvoje turime platų profesionalias paslaugas siūlančių įstaigų pasirinkimą. Tad kaip nepasiklysti ir padėti vaikui?

DAUGIAU
17 Bir

ROBOTIKOS BŪRELIŲ NAUJAS SEZONAS NET 18-OJE MIESTŲ!

Jau 6-ąjį rudenį Robotikos Akademija kviečia vaikus ir jaunuolius burtis ir keisti Lietuvos ateitį kartu. Šių metų pagrindinės naujovės: atnaujintos programos, didžiausias jaunų ir profesionalių mokytojų kolektyvas, pratybos skirtos vaikams nuo darželinukų iki ketvirtos klasės. Taip pat Akademija užsibrėžė tikslą paruošti programą vaikams ir jaunuoliams nuo 4 iki 14 metų ir taip tapti 10 metų […]

DAUGIAU