Robotikos akademija

1.5val

kaina /
EUR

---

Pradžia Užsiėmimai

Robotika ketvirtokams

Robotika ketvirtokams

Organizatorius

ROBOTIKOS AKADEMIJA

Kategorija

IT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Edukacinė-teorinė dalis parengta remiantis bendrojo ugdymo programa, „Vaivorykštė“ vadovėliais, LEGO Education metodika bei atsižvelgta į Robotikos Akademijos mokytojų sukauptą patirtį. Ypatingai didelis dėmesys šiais metais vaikams bus skiriamas būtent programavimui ir pseudokodo suvokimui. Mokėdami iššifruoti pseudokodą ir konvertuoti jį į programavimo blokelius, vaikai lavins įgytą algoritminį mąstymą ir turės pagrindus programavimo programoje, su kuria dirbame ne tik mes, bet ir universitetai. Vaikai ir toliau mokysis ne tik suprasti svarbiausius programavimo blokelius, bet taip pat išmoks ir jų įvairių kombinacijų.
Robotikos Akademijos ketvirtokų pamoka trunka 90 min. arba dvi akademines valandas. Pamokoje 20 min. užima teorinė dalis, 40 min. konstruojama, 25 min. išbandoma ir tobulinama konstrukcijas ir 5 min. tvarkosi.

Organizatorius

Jei tavo galvoje – tikras minčių ir idėjų knibždėlynas, jei nepaliauji klausinėti „kas čia? o kodėl?“, vadinasi, mes su tavimi. Sudrumskime, sujaukime viską, kas nuobodu, nebeįdomu, tiesiog atsibodę. Juk pasaulį galima regėti ir visai kitaip! Ten, kur kiti mato nepataisomą svajotoją, mes atpažįstame genijų. Išraskime naujus dalykus, svajokime, įsivaizduokime, kurkime ir stebinkime!!! Šiandien tai – […]

Kaina : ---

Skirta : Vaikai

Vietovė : Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Ukmergė Vilnius

Jūsų klausimai