Dailusis plaukimas Kaune

Nenurodyta

kaina /
EUR

45

Pradžia Užsiėmimai

Dailusis plaukimas Kaune

Dailusis plaukimas Kaune

Organizatorius

Plaukimo klubas „Banga“

Kategorija

Vandens sportas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Sinchroninis (dailusis) plaukimas yra vandens sportas, neatsiejamas nuo plaukimo, gimnastikos ir šokių, todėl mergaitės, lankančios sinchroninio plaukimo treniruotes, turės išskirtinę galimybę ne tik susipažinti su šiomis sporto šakomis, bet ir suderinti jas tarpusavyje.
  • Treniruočių metu mergaitės išmoks teisingai atlikti apšilimą, mokysis tempimo pratimų bei baleto pradmenų. Vandenyje bus tobulinami ir mokomi plaukimo įgūdžiai bei pradedant nuo pačių paprasčiausių sinchroninio plaukimo elementų, bus mokoma šokti vandenyje pagal muziką.
  • Šis sportas labai tinkamas mergaitėms: išmokstama gražios, taisyklingos laikysenos, muzikos ritmo pajautimo, ugdomas meniškumas, artistiškumas bei gebėjimas dirbti komandoje.
  • Užsiėmimai skirti 6-12 m. amžiaus mergaitėms.
  • Užsiėmimai vyksta  2 k./sav.

Organizatorius

„Plaukimo klubas “Banga” – tai profesionalus plaukimo klubas, kuris siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant pažangiausias ugdymo programas, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus kiekvienas plaukikas nepriklausomai nuo amžiaus turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą. Plaukimo klubas veiklą vykdo moderniausioje plaukimo bazėje Lietuvoje […]

Kaina : 45 EUR

Skirta : Paaugliai Vaikai

Vietovė : Kaunas

Jūsų klausimai